Pchli Trag na Łasztowni. Jak Wam się podoba?

To zupełnie nowy pomysł, który ma na stałe wpisać się w przestrzeń Łasztowni. Na Pchlim Tragi nie brakuje staroci, książek, płyt, filmów, naczyń, a także innych rzeczy, których nie powstydziłby się niejeden antykwariat. W czasie pandemii organizowanych jest mniej wydarzeń tego typu stąd w ubiegłym tygodniu (wtedy przygotowywano zdjęcia do galerii) targ cieszył się wielkim zainteresowaniem mieszkańców Szczecina.

Giełda Port dopiero zaczyna swoją działalność, ale organizatorzy zapowiadają, że będzie się odbywać regularnie. Wystawców nie zabraknie – już w poprzedni weekend można było spotkać osoby znane z pchlich targów na Placu Orła Białego czy handlowców z zamkniętego dla handlu Placu Wallenberga przy Manhattanie. Z każdym tygodniem ma przybywać nowych wystawców i nowych rzeczy do zakupu. Wybór już tydzień temu był dość ciekawy – mnóstwo książek i filmów, ciekawe figurki i naczynia, zabawki, trochę ubrań, zegary, stary sprzęt – jednym zdaniem wszystko, co powinno znaleźć się na pchlim targu. Targ odbywa się w okolicach Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

„Giełda Port” odbywa się w sobotę i niedzielę w godz. 12:00 – 20:00. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny. Osoby wystawiające się w zależności od wielkości i rodzaju stoiska zapłacą od 10 do 120 zł.

Pozostaw komentarz