Kajakarstwo morskie od kuchni. Zaproszenie na spotkanie już w sobotę!

Interesujesz się kajakarstwem morskim? Bierzesz udział w spływach, chcesz wraz z innymi uczestnikami powspominać ostatnie wyprawy? A może wahasz się, czy wziąć udział w przygodzie na pełnym morzu? Przyjdź na spotkanie z doświadczonymi kajakarzami, posłuchaj relacji, zobacz najciekawsze filmy i zdjęcie z ostatnich spływów morskich. Zaprezentuje je Piotr Owczarski, instruktor kajakarstwa w Centrum Żeglarskim.

– Spotykamy się już w najbliższą sobotę 18 stycznia 2020 r. o godzinie 12.00 – mówi Małgorzata Miszczuk z Centrum Żeglarskiego. – Zapraszamy zarówno kajakarzy morskich, jak i wszystkich zainteresowanych tą dziedziną sportu.

Centrum Żeglarskie od 2012 roku organizuje spływy i wyprawy morskie, których uczestnicy mają nietuzinkową okazję penetrować dzikie plaże, płycizny, zatoki i przylądki.

Kajakarze mają szansę bliżej poznać świat fauny i flory, o czym przekonali się uczestnicy chociażby wypraw po wodach Zalewu Szczecińskiego i Morza Bałtyckiego.

Podczas spływów opłynęli m.in. wyspy: Wolin, Uznam, Rugię, czy Bornholm. A w 2019 roku odbyli podróż kajakiem ze Świnoujścia do Gdańska, w ramach wyprawy kajakowej BAŁTYK 100.

Pozostaw komentarz