Poranki fotograficzne w Dzień Babci i w Dzień Dziadka!

Już w najbliższy wtorek i w środę, czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka w Starej Rzeźni odbędą się plenery fotograficzne, które organizuje w naszej instytucji pracownia fotograficzna „Momenty”. Żeby umówić się na sesje wystarczy napisać maila na adres: agnieszka.gorska@csl.eu. Każda sesja trwa 45 minut. – Jest to powrót do inicjatywy, która miała już miejsce w Starej Rzeźni i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Święto dziadków jest dobrym momentem by obdarować swoich bliskich piękną pamiątką. Na ten moment jest jeszcze sporo wolnych terminów – mówi Agnieszka Górska z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Inicjatorką nowego cyklu w Starej Rzeźni jest fotograf Joanna Matynia prowadząca „Studio Momenty” w Szczecinie. Jej specjalnością są sesje rodzinne, fotografie reportażowe oraz ilustracje, których głównymi bohaterami są ludzie. Pierwszy poranek fotograficzny dotyczyć będzie pamiątkowych zdjęć na okoliczność dnia babci i dnia dziadka. Kolejne wydarzenia odbywać się będą z użyciem innego tła: – Poranki Fotograficzne w Starej Rzeźni to będzie cykl spotkań tematycznych, skierowany do rodzin, którym zależy na utrwaleniu wspólnych chwil i miłej pamiątce w przystępnej cenie. Jest to też fajna propozycja na spędzenie ciekawie czasu razem. Podczas sesji stawiamy nie tylko na piękny efekt końcowy, ale przede wszystkim na dobrą zabawę i luźną atmosferę – mówi Joanna Matynia.

– Planujemy 1-2 spotkania w miesiącu, za każdy razem w innej stylistyce, dopasowanej do pory roku. Na wiosnę pomalujemy jajka i poszukamy zajączka. Na dzień dziecka będziemy bawić się w Indian. Latem może udamy się w plener. Dokładny harmonogram pojawi się wkrótce na stronie Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Serdecznie zapraszamy by zapisywać się na dostępne terminy. To będzie doskonała zabawa – zapewnia Joanna Matynia. – Na bazie zdjęć może powstać cały wachlarz gadżetów typu foto obrazy, kubki, magnesy – dodaje fotograf.

 

Do dyspozycji są dwa pakiety cenowe:
Pakiet podstawowy: 180 zł – 5 zdjęć (w wersji elektronicznej oraz papierowej)
Pakiet rozszerzony: 280 zł – 10 zdjęć (w wersji elektronicznej oraz papierowej)
Joanna wtedy jest do dyspozycji max. 4 osób na 30 minut.
Każda dodatkowa osoba to dopłata w wysokości 20 zł.
Wydruk zdjęć w formacie 15×23 na papierze jedwabnym.

Płatność za sesję odbywa się z góry – do 19 stycznia (przelewem na konto Starej Rzeźni).

Zdjęcia otrzymają Państwo drogą mailową, a zdjęcia w wersji papierowej będą do odbioru w Starej Rzeźni w ciągu 14 dni od wykonania sesji.

Pozostaw komentarz