Cztery miesiące i cztery biegi. Wracają BULWAROVE. Kto szykuje się do startu?

Szczeciński Bieg Nocny, który miał wystartować o północy z 20 na 21 czerwca odbędzie się w innym terminie. Ze względu na liczbę uczestników (750 biegaczy) jesteśmy zmuszeni przełożyć wydarzenie. Mamy jednocześnie nadzieję, że na starcie biegu spotkamy się w pełnym składzie – o nowej dacie będziemy informować na przełomie czerwca i lipca.

Wracają Biegi Bulwarove

Wybiegając naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy o kontynuacji cyklu Biegowe Bulwarove. Również w tym sezonie cztery razy spotkamy się nad Odrą, by wzdłuż niej – na odcinku 5 km – rozpocząć aktywnie weekend. Na linii startu zobaczymy się w letnie soboty: 27 czerwca25 lipca, 22 sierpnia i 5 września

Biegniemy w dwóch turach po 150 osób, o 9:00 i 12:00. Każdy z uczestników może wybrać dogodną dla siebie godzinę startu. W tym roku na terenie wydarzenia nie będzie działał depozyt ani nie odbędzie się wspólna rozgrzewka. Zapisy uczestników odbywają się przez stronę protiming24.pl. Szczegóły biegu oraz regulamin dostępne są też fanpage’u Bulwary Miejsce Spotkań.

 

MATERIAŁY – ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA

Pozostaw komentarz