Koncert „Tribute to Louis Armstrong” już w marcu w Starej Rzeźni

Troy Anderson czyli jazzman, który wyglądem i głosem przypomina Louisa Armstronga wyruszył w trasę koncertową po całym świecie, której celem jest uhonorowanie Louisa Armstronga, jednego z najwybitniejszych muzyków w historii światowej muzyki rozrywkowej, którego przebój „What a wonderful world…” porusza już kolejne pokolenia słuchaczy. W Starej Rzeźni 10 marca odbędą się dwa koncerty – jeden o godzinie 16.00, a drugi o godzinie 19.00. Przed nami porządna dawka wzruszeń, a także momenty bardzo zabawne, bo Troy słynie z niesamowitego poczucia humoru.

Troy „Satchmo” Anderson to wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, który nie tylko gra i śpiewa tak jak legendarny oryginał, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny.

Troy występuje z towarzyszeniem tria polskich muzyków:
prof. Dariusz Janus – piano
Marcin Piszczorowicz – perkusja
Jacek Kaliszewski – kontrabas

Koncert „Tribute to Louis Armstrong” jest podróżą w czasie i przestrzeni – widzowie czują się tak, jakby nagle znaleźli się kilkadziesiąt lat temu w jakimś zadymionym klubie jazzowym, gdzieś w Nowym Orleanie, Chicago, czy Nowym Jorku. Ulegają złudzeniu jakby naprawdę słuchali na żywo legendarnego mistrza trąbki o zachrypniętym głosie. Jego obecne występy na scenie stanowią nie tylko dowód siły charakteru artysty. Tytuł programu „Tribute to Louis Armstrong” to po prostu hołd Troya wobec swego Mistrza, okupiony wyrzeczeniami, ciężką pracą i ciągłym przezwyciężaniem bólu.     –W sezon wiosenny wchodzimy mocnymi wydarzeniami – spotkaniem z Panią Joanną Szczepkowską oraz koncertem jazzmana, który wyprzedaje największe sale w Europie czarując publikę dźwiękami standardów Louisa Armstronga. Wystarczy tylko zamknąć oczy by przenieść się w zupełnie inne miejsce na świecie, jak w amerykańskim, zadymionym jazz-clubie. Ten koncert to wydarzenie, w którym zapewne warto uczestniczyć. Serdecznie zapraszamy. Troy zagra koncerty o 16.00 oraz o 19.00 – zapowiada Patryk Walczak, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Bilety w cenie 100zł dostępne są na stronie bilety.fm oraz w Kubryku Literackim.

Pozostaw komentarz