W wakacje kolejne spotkania z coach Małgorzatą Krawczak w Starej Rzeźni

W czerwcu zakończył się cykl 10 spotkań prowadzonych przez coach Małgorzatę Krawczak pt. „Czego uczą nas emocje?” Każde spotkanie poświęcone było różnym emocjom i stanom emocjonalnym, które towarzyszą nam każdego dnia. Ponieważ pandemia pokrzyżowała plany i większość spotkań odbyło się online, co dla wielu okazało się mało wygodną formą, Małgorzata Krawczak zaproponowała spotkania wakacyjne, które będą podsumowaniem całego cyklu. Pierwsze z nich odbędzie się na żywo w Starej Rzeźni już 27 lipca o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spotkanie, które odbędzie się 27 lipca będzie nosić tytuł „Po odwagę do życia” i jak mówi coach Małgorzata Krawczak jest to parafraza słów Winstona Churchilla.  – Radości życia nie należy mylić z chwilami radości. Radość życia to styl życia, w którym doświadczamy wszystkich emocji, ponieważ każda nas czegoś uczy. Rozpracujemy wstyd, poczucie winy, lęk przed odrzuceniem, bezsilność; znajdziemy źródła ich powstania i poznamy sposoby radzenia sobie z nimi, by odważnie sięgać po wszystko to, co czyni nasze życie radosnym. Spojrzymy na poczucie własnej wartości z perspektywy świadomości i uznania własnej historii – mówi Małgorzata Krawczak. – I choć łatwiej się nauczyć nowych nawyków, niż oduczyć starych, to zapraszam Cię na spotkania oduczania się tego, co stare, co przynosi więcej szkody niż pożytku, po to, by uczyć się nowych zachowań w oparciu o przypominanie sobie radości życia, którą mieliśmy w sobie we wczesnym dzieciństwie – dodaje.

Spotkanie w Starej Rzeźni ma nauczyć nas z dystansem patrzeć na emocje pozytywne i negatywne oraz definiować radość życia w naszym codziennym funkcjonowaniu. Pierwsza część spotkania odbędzie się 27 lipca w Starej Rzeźni, a druga 31 sierpnia. Początek o godzinie 18:00. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu na żywo w Sali Iluzjon CKE Stara Rzeźnia oraz online w naszych mediach społecznościowych.

Już wiemy, że kolejny sezon zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie i od września startuje kolejny cykl 10 spotkań pt. „DNA zachowań” i będzie traktował o tym, jak emocje kształtują nasze zachowania i relacje ze sobą i z bliskimi.

Pozostaw komentarz