„Kobieta do zjedzenia” – wyjątkowy, gastro-recital w Starej Rzeźni

 

Takie wydarzenia w Starej Rzeźni jeszcze nie było – popularna aktorka Magdalena Smarala przygotowała koncert o… jedzeniu. Choć słowo koncert nie do końca wyczerpuje idee wydarzenia, które odbędzie się w lutym na Łasztowni. Będzie to połączenie piosenki aktorskiej, stand-upu oraz koncertu w którym poza śmiechem być może pojawią się także łzy wzruszenia. Wydarzenie odbędzie się w lutym w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia o godzinie 17.00. Sztuka „Kobieta do zjedzenia” jest wielkim sukcesem w Warszawie, a bilety na trasę wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia” opowie o jednej z największych namiętności świata czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

MAGDALENA SMALARA – aktorka, która bywa wokalistką, reżyserką i autorką tekstów.

        Od dwóch lat jako wykładowczyni współpracuje z Uniwersytetem Muzycznym im. F. Chopina, dzieląc się doświadczeniami z przyszłymi aktorami scen operowych i musicalowych. Bazując na osobistych doświadczeniach napisała przy współpracy z kompozytorką Urszulą Borkowską, i wyreżyserowała sobie kulinarny stand-up z piosenkami „Kobieta do zjedzenia”, spektakl, w którym wszystko kręci się wokół jedzenia i wokół nieszczególnie akceptowanych w dzisiejszym świecie jego konsekwencji. Od 2009 roku współpracuje z Fundacją Okularnicy, prowadząc warsztaty i koncerty kolejnych edycji festiwalu. Wystąpiła w kilkudziesięciu spektaklach teatralnych, zagrała w wielu filmach i serialach, choć wciąż ma apetyt na jakąś większą rolę. Obecnie w obsadzie programu satyrycznego SNL Polska.

„Kobieta do zjedzenia” – wyjątkowy, gastro-recital w Starej Rzeźni odbędzie się 17 lutego o godzinie 17.00. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim oraz na stronie Bilety FM.

Pozostaw komentarz