Powróćmy jak za dawnych lat… – recital Julity Kożuszek w Starej Rzeźni

Już 25 stycznia o godzinie 18.00 do Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia powróci Julita Kożuszek. Aktorka, piosenkarka, artystka znana z niecodziennych interpretacji piosenek wielkich, polskich muzycznych sław. Goście Starej Rzeźni mogą pamiętać występy Pani Julity gdy prezentowała standardy piosenki aktorskiej lub gdy interpretowała hity napisane przez Agnieszkę Osiecką. Teraz aktorka zaprasza nas w jeszcze dalszą podróż w czasie. Do klasycznych, dostojnych i eleganckich lat 20 i 30. Usłyszymy wiele niezapomnianych melodii, a wszystko to okraszone zostanie dużą dawką humoru. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim i na stronie Bilety FM. Serdecznie zapraszamy!

Julita Kożuszek  to popularna  aktorka teatralna związana ze stołecznymi scenami, ale i regularnie występująca w Szczecinie. Już 25 stycznia artystka  zabierze Państwa w sentymentalną podróż, gdzie poprzez słowo i cudowne melodie zapomnicie Państwo o trudach dnia codziennego i na nowo uwierzycie w siłę miłości. Będzie to wieczór w stylu retro, o czym świadczyć będzie wystrój Starej Rzeźni oraz strój wykonawczyni, która dosłownie przeniesie się w lata międzywojenne. Jakie utwory usłyszymy podczas koncertu?  Wspaniałe kompozycje z repertuary Hanki Ordonówny czyli „Miłość Ci wszystko wybaczy…” czy “Na pierwszy znak” oraz inne utwory jak  “Nikt tylko Ty” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Zanucimy także takie klasyki jak „Już nie zapomnisz mnie” czy „Piosenka Ci nie da zapomnieć” – z pewnością będzie to więc wieczór niezapomniany.

– Harmonogram koncertowy Starej Rzeźni na pierwszy kwartał roku 2019 jest już właściwie przygotowany. Zaprosimy Państwa na kilka niezwykłych wydarzeń muzycznych. Poza rozpoznawalnymi nazwiskami, na naszej scenie pojawią się także artyści, którzy na polskiej scenie muzycznej dopiero debiutują lub nie są jeszcze znani szeroko, ale na ich twórczość niewątpliwie warto zwrócić uwagę. Coraz częściej skłaniać się będziemy także do prezentowania repertuaru z pogranicza piosenki aktorskiej, czego dowodem może być właśnie koncert Pani Julity Kożuszek. Serdecznie zapraszamy – mówi Patryk Walczak, Kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Zapraszamy na koncert „Powróćmy jak za dawnych lat – koncert piosenek z lat 20 i 30” w wykonaniu Julity Kożuszek. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18.00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Pozostaw komentarz