Wszystko o mężczyznach – dwa nowe terminy hitowego spektaklu

Sukces  spektaklu „Wszystko o mężczyznach” w Starej Rzeźni przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Biletów na 12 stycznia zabrakło już tydzień przed wydarzeniem, stąd też zapraszamy na dwa kolejne pokazy – 21 stycznia oraz 2 lutego. Na spektakl styczniowy zostały już ostatnie bilety. W rolach głównych niezawodni: Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert . Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon oraz Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk. Organizatorem jest agencja West & Art oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

West&Art i Scena Stara Rzeźnia zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r. Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc. – Projekt „Scena Stara Rzeźnia” rozwija się w dynamiczny sposób. W grudniu „Morfina 0.05”, w styczniu „Wszystko o mężczyznach” i „Argentyna”, wszystkie spektakle oklaskiwane przez pełną salę gości. Bardzo nas cieszy, że mieszkańcy Szczecina poza koncertami, wykładami i wystawami doceniają tego typu sztukę i widzą dla niej miejsce w naszej instytucji. Możemy już zapowiedzieć kolejne wydarzenia. W lutym na naszej scenie zaprezentuje się Magdalena Smarala w swoim gastro-recitalu „Kobieta do zjedzenia”, a w marcu monodram Joanny Szczepkowskiej „Goła baba” – zapowiada Patryk Walczak, Kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. – Spektakl „Wszystko o mężczyznach” to doskonała, słodko-gorzka komedia. Pierwszy pokaz wyprzedał się do ostatniego miejsca, kolejne terminy także cieszą się wielkim zainteresowaniem. Myślę, że ta sztuka zagości na Łasztowni na dłużej – dodaje.

– Czy opowiemy wszystko o mężczyznach? Pewnie nie, ale każdy Pan zada sobie – „Kim jestem?”, a jego Pani, zaintrygowana – „Kim ON jest?”. Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia. Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo – przynajmniej w teatrze. Mężczyźni powracają do gry – czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska
Opieka reżyserska: Tomasz Obara

Obsada:
Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert
Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon
Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk

ZAPRASZAMY:

21 stycznia, godzina 19.00 oraz 2 lutego, godzina 19.00.

Pozostaw komentarz