SR Marketing Trends. Prelegenci i tematy. Wielka konferencja już 9 i 10 maja na Łasztowni!

Dwa dni, kilkanaście godzin wykładów, prelekcji i warsztatów oraz siedemnastu specjalistów marketingu. Niekwestionowani fachowcy w swojej dziedzinie i specjaliści w skali ogólnopolskiej będą radzić, kształcić i doradzać gościom Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już 9 i 10 maja. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne. – Możemy śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej merytorycznych i wypełnionych wiedzą konferencji organizowanych w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy wszystkich menadżerów, specjalistów od mediów społecznościowych czy osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie marketingu, nowoczesnych technologii i środków przekazu. Gwarantujemy najwyższą jakość – mówi Kamila Walerysiak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Kogo zobaczymy i usłyszymy podczas wydarzenia? Same znane nazwiska, w tym kilka osób ze Szczecina.

Paweł Tkaczyk

Prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Prowadzi bloga o marketingu i sprzedaży. W styczniu 2015 roku Onet umieścił go w rankingu 50 osobowości polskiego internetu.

Mikołaj Winkiel

Chief Evangelist w Brand24. Profesjonalnie i hobbystycznie zajmuje się marketingiem, Internetem i mediami społecznościowymi, starając połączyć te tematy w jedność. Od 2011 roku w Brand24 zajmuje się obsługą kluczowych klientów, marketingiem i „ewangelizacją” branży reklamowej.

Janina Bąk

Komendant komedii w Janinadaily.com. Demon prezentacji. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji. Występowała w Polsce, Berlinie i w Oxfordzie, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym..

Kamil Bolek

Dyrektor marketingu w LifeTube, największej w Polsce agencji realizującej kampanie z youtuberami. Całe swoje doświadczenie postanowił skrócić do dwóch zdań: „Dzielę się wiedzą o YouTube, youtuberach i influencer marketingu. Chętnie podzielę się również z Tobą :)”

Marcin Galicki

Założyciel i pomysłodawca polskiej platformy finansowania społecznościowego Wspieram.to. Mówca i szkoleniowiec w zakresie strategii digital marketingu oraz budowania zaangażowanych społeczności wokół marek i ich produktów. Aktywnie wdraża model crowdfundingowy w rozwiązania biznesowe, zarówno przy wprowadzaniu produktów na rynek jak i przy komunikacji mieszkańców ze strukturami miejskimi.

Marek Jankowski

Autor podcastu dla przedsiębiorców – Mała Wielka Firma. Wierzę, że przedsiębiorcy to ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze. Mają pomysł, jak wnieść wartość w życie innych, a następnie inwestują swój czas i energię, żeby go zrealizować.

Michał Hamera

Trener Biznesu, Akredytowany Coach ICF,
Ekspert z dziedziny finansów, Konsultant biznesowy. Jako trener zajmuje się m.in. tematyką finansów, zarządzania, profesjonalnej obsługi klienta, kreowania wizerunku, autoprezentacji oraz komunikacji. Jako coach specjalizuje się w sesjach indywidualnych oraz biznesowych.

Mariusz Łodyga

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych marketingiem, public relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding oraz optymalizacją działań sprzedażowych. W biznesie od 15 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting.

Artur Jabłoński

Pracuję jako konsultant ds. e-marketingu. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie generujących leady i sprzedaż. Autor książki pod tytułem “Jak pisać, żeby chcieli czytać“. Traktuje o copywritingu – pisaniu skutecznych tekstów reklamowych i nie tylko.

Adrian Gamoń

Strateg i konsultant ds. brandingu i social media. Wierzy w moc słów i znaczenie narracji dlatego pomaga firmom, instytucjom i osobom budować wartościowe relacje i doświadczenia ze swoim otoczeniem biznesowym i społecznym. Utworzył dwa unikatowe w Polsce kierunki studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing” i „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”.

Celestyna Krajczyńska

Autorka bloga Cuda Celestyny. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania kucharka, cukierniczka, pasjonatka zdrowego trybu życia i wielu innych ciekawych tematów. Szkoli, edukuje, prowadzi warsztaty z pieczenia oraz gotowania pod kątem chorób i osób na dietach zdrowotnych, pisze przepisy i prowadzi bloga.

Joanna Bogielczyk

Trener biznesu i coach, właścicielka firmy „EKSPERT” Bogielczyk, wcześniej przez blisko 10 lat pracowała jako handlowiec w Colgate-Palmolive. Jest praktykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku eksperta online i offline. Uczy jak  automatyzować biznes za pomocą mediów społecznościowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na blogu, na  facebooku, na Instagramie.

Kacper Skoczylas

Doświadczony menedżer. Od ponad 5 lat zajmuje się komunikacją marketingową w B2B / IT. Specjalizuje się w marketingu strategicznym, zarządzaniu kampaniami marketingowymi, generowaniu leadów, wsparciu sprzedaży, social media i event marketingu. Od prawie 6 lat organizuje” Czwartkowe Spotkania Social Media w Szczecinie”, największe w regionie cykliczne spotkania dla osób interesujących i zajmujących się nowoczesnym marketingiem.

Konrad Gurdak

Tam gdzie naming, tam i ja. Pojawiam się tam, gdzie tworzy się marki, wprowadza innowacyjne produkty, rozwija istniejące usługi. Wykorzystuję magię słów, potencjał liter, sylab, słów, zwrotów tworząc kozackie nazwy, wciągające brand story, spójną komunikację marek. Marketer z 19-letnim doświadczeniem w zarządzaniu markami i projektach rebrandingu.

Paulina Walkowiak

CEO w cux.io, #mompreneur, analityk produktu, badacz. Oprócz zarządzania produktem, wspiera firmy w budowaniu strategii analitycznej. Specjalizuje się w łączeniu i analizowaniu danych z wielu źródeł i odkrywaniu insightów. Z wykształcenia projektantka komunikacji i antropolog.

Paweł Ławrowski

Head of Growth w Tidio, jednym z najszybciej rosnących startupów w Polsce. Od 9 lat związany z marketingiem i sprzedażą w branży IT. Jeden ze współorganizatorów międzynarodowego wydarzenia Startup Weekend w Szczecinie. Ukończył kurs Reforge Growth Series, gdzie szkolił się wspólnie z managerami takich firm jak Slack, Uber, Google czy Dropbox.

Maciek „mediafun” Budzich

Autor bloga o mediach, marketingu i internecie – mediafun.pl. Przez Onet „Blog Roku” wybrany blogerem dekady, przez blogerów (Blog Forum Gdańsk) wybrany blogerem odpowiedzialnym społecznie. W wolnym chwilach wielki fan Skandynawii i Islandii oraz dobrej whisky. Nadal nie wie czy reklama kłamie.

 

Pozostaw komentarz