Spotkanie laureatek Magnolii Biznesu. Wśród nich Prezes Laura Hołowacz

Magnolie Biznesu to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów gospodarczych na Pomorzu Zachodnim. Co roku laureatkami zostają kobiety biznesu, które działają społecznie, a jednocześnie pokazują, że możliwe jest harmonijne łączenie życia prywatnego z udaną karierą zawodową. Laureatki wybierane są w kilku kategoriach np. „Z miłości do Szczecina”. Wyróżniane są także przedstawicielki świata nauki czy kultury. Jedną z laureatek jest Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

Spotkanie laureatek Magnolii Biznesu odbyło się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Panie miały okazję porozmawiać o tym, co u nich słychać, a jednocześnie podzielić się doświadczeniami po wygraniu plebiscytu. Była to także możliwość rozmowy o kolejnej edycji plebiscytu, która zbliża się wielkimi krokami.

– Po wielu miesiącach ograniczonych kontaktów z powodu pandemii COVID-19 nareszcie udało nam się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami. Bardzo dziękuję Pani Ninie Kaczmarek oraz Anicie Gałek za to, że integrują środowisko szczecińskich kobiet działających w biznesie. Do dzisiaj jestem bardzo wdzięczna i wyróżniona tym, że zdobyłam tytuł „Ikony biznesu”. To wspaniałe wyróżnienie, duży prestiż i mam wrażenie, że dzięki tej nagrodzie kolejny raz udało nam się pokazać czym się zajmujemy, jakie są wartości Grupy CSL, jakie jest codzienne działanie Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia – mówi Laura Hołowacz. – Miałyśmy okazję porozmawiać w bardzo serdecznym gronie, a to dzisiaj duża wartość. Serdecznie zapraszam wszystkie Panie do udziału w kolejnych edycjach Magnolii Biznesu – dodaje Laura Hołowacz.

Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz zdobyła wyróżnienie „Ikony Biznesu” w plebiscycie Magnolie Biznesu w roku 2020.

Pozostaw komentarz