Wykład coach Małgorzaty Krawczak już 22 marca w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Kolejny miesiąc, kolejny wykład, kolejny ważny temat! Raz w miesiącu coach Małgorzata Krawczak zaprasza wszystkich mieszkańców miasta na podróż do wnętrza siebie, by odkrywać swoje emocje i pracować nad ich okiełznaniem. Tym razem będziemy odkrywać swoje „wewnętrzne dziecko” i sprawdzać, czy to, jak o nie dbamy ma wpływ na nasze szczęście jako osób dorosłych. Wykład obędzie się już we wtorek 22 marca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni. Wstęp jest wolny.

„Jak wewnętrzne dziecko zatruwa życie dorosłego człowieka?” – pod takim tytułem odbędzie się kolejny wykład coach Małgorzaty Krawczak. Jak wyjaśnia nasza ekspertka to kolejne spotkanie, którego celem jest przybliżanie mieszkańcom miasta jak ważne są emocje w ich życiu, a ich świadomość może być pomocna w rozwiązywaniu wielu problemów i wątpliwości.

 

– Każdy człowiek potrzebuje miejsca, w którym czuje się bezpiecznie, pewnie i dobrze. W idealnej sytuacji takim miejscem był dom rodzinny. Jeśli czuliśmy się w nim akceptowani i kochani przez swoich rodziców, oznacza to, że mieliśmy dom pełen ciepła. To doświadczenie z czasów dzieciństwa, czyli poczucie akceptacji i przynależności, jest jednym z pierwszych pierwotnych uczuć, które towarzyszą nam w życiu dorosłym. Jednak wiele osób ma inne doświadczenia – odrzucenie, brak akceptacji, relacyjną pustkę. Bez względu na to, jakie one są, wszystkie zapisały się w nas jako tzw. wewnętrzne dziecko i wywierają wpływ na nasze

życie dorosłe – zapowiada spotkanie coach Małgorzata Krawczak.

 

Wykład obędzie się już we wtorek 22 marca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni. Wstęp jest wolny. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Pozostaw komentarz