Bryganda zaprasza do Starej Rzeźni. Show improwizacyjne pierwszym wydarzeniem po odmrożeniu instytucji kultury

Od 12 lutego możliwe jest przyjmowanie w instytucjach kultury 50% publiczności. Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza już w najbliższy piątek, 19 lutego na pierwsze na Łasztowni show improwizowane w wykonaniu grupy artystycznej składającej się zarówno z amatorów jak i profesjonalnych aktorów. Spektakl Brygandy do zobaczenia będzie o 19:30. Wydarzenie będzie się odbywało w reżimie sanitarnymi, czyli zagramy maksymalnie dla 110 osób.

 

Zapraszamy na niesamowity-szalony-skrzący szalonymi pomysłami wieczór IMPRO! Wieczór, podczas którego może wydarzyć się absolutnie wszystko – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! BRYGANDA to nowa ekipa teatru improwizowanego w Szczecinie.

– Każdy z nas wywodzi się z innego teatru, ale czasem spotykamy się razem. Wtedy przy pomocy widowni stwarzamy całkiem nowe światy, które powstaną tylko raz i nigdy się już nie powtórzą. Gramy spektakle komediowe bez scenariusza, które czasami rozśmieszają, ale czasem potrafią wzruszyć. BRYGANDA to teatr wyobraźni, który wydarza się między nami a publicznością. Razem stworzymy coś, o czym nigdy nie mieliśmy odwagi nawet pomyśleć – mówi Agata Kolasińska, członkini Bryganda.

 

Poza wystawą w Galerii Szczecińskiej oraz wykładami coach Małgorzaty Krawczak i prof. Jacka Rudnickiego występ teatru improwizowanego jest pierwszym wydarzeniem w Starej Rzeźni dostępnym dla publiczności po wielomiesięcznym zamrożeniu działalności wynikającym z pandemii koronawirusa: – Wracamy do funkcjonowania i mamy nadzieje w kolejnych miesiącach proponować mieszkańcom kolejne wykłady, wystawy, spektakle i koncerty. Wiosną Łasztownia będzie budzić się do życia i mamy nadzieje, że jak najczęściej będziemy mogli zaprosić naszych gości na wydarzenia organizowane w Starej Rzeźni – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

 

Bilety na wydarzenie będą dostępne w dniu występu od godz. 18:45.
Cena biletu: 25 zł

Wystąpią:
Agata Kolasińska
Katarzyna Nowak
Rafał Hajdukiewicz
Maciej Sikorski
Adam Kuzycz-Berezowski

Pozostaw komentarz