Nowy cykl spotkań w Starej Rzeźni. Z coach Małgorzatą Krawczak o emocjach!

Nikt w Szczecinie nie zna się na emocjach tak jak ona! Coach Małgorzata Krawczak po nieco wydłużonej, wakacyjnej przerwie powraca do wykładów w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spotkania o emocjach będą się odbywać raz w miesiącu – najbliższe już we wtorek 27 października o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny. Spotkanie będzie transmitowane również na facebookowym profilu Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Serdecznie zapraszamy!

„Świadomość emocjonalna, czyli czego uczą nas emocje?” – tak nazywa się nowy cykl spotkań z coach Małgorzatą Krawczak, który rozpoczyna się już we wtorek 27 października o godzinie 18:00. Co miesiąc „na warsztat” brane będą konkretne emocje, które nasza ekspertka będzie omawiać, prowadząc jednocześnie aktywną dyskusję z uczestnikami spotkania obecnymi w Starej Rzeźni. To będzie niezwykła podróż czasem po pozytywnych przeżyciach, a czasem po emocjach trudnych, wymagających skupienia. Pierwszy temat dotyczyć będzie „Wstydu i poczucia winy”

– Zapraszamy na spotkanie każdego, kto ogólnie mówiąc, jest zainteresowany swoim rozwojem oraz uporządkowaniem i zrozumieniem własnych emocji. To będzie pierwsze spotkanie na temat emocji, chcemy zrobić swoisty „przegląd” emocji, który nam towarzyszy. Poczujemy większy spokój, swobodę w sobie, będziemy dyskutować czego nauczyć nas mogą nasze emocje. Pierwszą emocją będzie „wstyd”, czyli ważna emocja, która naszemu życiu towarzyszy już od momentu kiedy jesteśmy małym dzieckiem. „Poczucie winy” też jest z nami od zawsze i często rzuca cień na nasze działania. Dlaczego wycofujemy się z pewnych działań, mimo, że mamy wiedzę, kompetencję oraz ochotę, by ich podjąć? Skąd się w nas bierze wstyd przed zabraniem głosu? Dlaczego towarzyszy nam poczucie winy, ze coś zrobiliśmy albo odwrotnie – nie zrobiliśmy? Będziemy mierzyć się z wieloma emocjami, które mają miliony barw! – mówi Coach Małgorzata Krawczak, prowadząca cykliczne spotkania w Starej Rzeźni.

– Spotykamy się na żywo. Może nas być na miejscu 45 osób, a zwykle właśnie mniej więcej tyle bierze udział w spotkaniach, zawsze jednak możemy też spotkać się przez Internet, zapraszam serdecznie. Spotkania miały miejsce przez cały czas pandemii, mam więc nadzieję, że mimo obostrzeń będziemy dbać o samorozwój i będziemy utrzymywać kontakt – dodaje Coach Małgorzata Krawczak.

Początek spotkania o godzinie 18:00, 27 października. Wstęp wolny.

Pozostaw komentarz