SUKCES! Kolejne certyfikaty jakości dla Grupy CSL

Grupa CSL zapewnia swoim klientom nie tylko rzetelną obsługę. Dzięki zaufaniu i ciągłemu rozwojowi, dajemy gwarancję jakości. Dowodem naszych działań są certyfikaty ISO 9001, IFS Logistics oraz AEO.

 

Grupa CSL działa projakościowo. Co to znaczy?

 

Certyfikat ISO 9001 posiadamy od 2000 roku. Wtedy odbyła się pierwsza nasza certyfikacja. Od tamtej pory, co trzy lata pomyślnie przechodzimy recertyfikacje. –  Dzięki temu stworzyliśmy sprawny system, który pozwala nam podnosić jakość naszych usług poprzez stałe doskonalenie sposobu działania. Spełnienie wymagań klienta i ciągły rozwój są dla nas najważniejsze. Wypracowane przez zespół procedury pozwalają spełnić te cele oraz zagwarantować najwyższy poziom jakości na każdym etapie realizacji usługi. Myślimy i działamy procesowo, dzięki czemu  każdy nasz klient może liczyć na profesjonalną obsługę – tłumaczy Urszula Rogula pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością Grupy CSL

 

– W naszej firmie wiemy, że potrzeby klienta i jakość usługi jest najważniejsza. Jesteśmy dla klienta na każdym etapie. Pracownicy mają świadomość co jest dla nas priorytetem  – dodaje Urszula Rogula.

 

IFS logistics 2.2 czyli najwyższy poziom bezpieczeństwa, który gwarantuje Grupa CSL

 

Certyfikat IFS Logistics jest dowodem , że nasza firma spełnia międzynarodowy standard dla transportu i magazynowania. Potwierdza on, że działamy zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa przewożonej i przechowywanej produktów żywnościowych i nieżywnościowych. Z inicjatywy Pani Prezes Laury Hołowacz przeszliśmy kolejną recertyfikację. W odróżnieniu od ISO 9001, IFS Logistics odnawiamy co roku.

 

Dzięki spełnieniu wymogów  ISO 9001 jak i IFS Logistics mamy pewność, że my jak i nasi zweryfikowani podwykonawcy zapewniamy najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa.

 

 

Grupa CSL wiarygodna dzięki certyfikatowi AEO

 

AEO świadczy o tym, że jesteśmy autoryzowanym podmiotem przez Urząd Celno – Skarbowy. Podstawą działania agencji celnej jest certyfikat AEO. Wszystkie postępowania celne w Grupie CSL spełniają jego warunki. Są to między innymi odpowiednie systemy księgowe, posiadamy struktury administracyjne, które są zgodne z rodzajem i wielkością prowadzonej działalności, posiadamy również odpowiednie środki technologii informatycznej zabezpieczającej przed nieuprawnionym dostępem.

 

Najważniejsze jest dla nas dobro klienta oraz towaru. Dzięki powyższym działaniom klient może mieć pewność, że Grupa CSL zagwarantuje rzetelną i bezpieczną obsługę.

Pozostaw komentarz