Jedyna taka Mesa Kapitańska w Szczecinie. „Podkreśla żeglarski charakter miasta i Łasztowni”

Już wkrótce restauracja Stara Rzeźnia rozpocznie działanie pod nazwą „Rzeźnia Szczecin”. Nowy dzierżawca to szansa na dalszy rozwój lokalu, który położony jest w najpiękniejszym miejscu w Szczecinie. Łasztownia dynamicznie się rozwija, każdego dnia – niezależnie od pory roku – w tym miejscu jest tłum spacerowiczów i turystów. Dobre poprowadzenie restauracji w tym miejscu to właściwie gwarancja komercyjnego sukcesu. Restauracja ma kilka walorów. Poza położeniem – w ramach lokalu – wydzielona jest specjalna Mesa Kapitańska.

To jest miejsce, które szczególnie ukochali sobie Ludzie Morza w Szczecinie. „To wysublimowane pomieszczenie”

Mesa Kapitańska to pomysł Prezes Grupy CSL Laury Hołowacz, którą do nadania restauracji morskiego charakteru przekonał zaprzyjaźniony Klub Kapitanów Żeglugi Wielkiej. Mesa to pomieszczenie wystylizowane na tawernę morską. Jest pełna żeglarskich i marynistycznych akcentów, z okien widzimy piękną Odrę, a cała część restauracji wzbogacona została unikatowymi pamiątkami przekazanymi przez kapitanów i ludzi morza. Jest to miejsce w którym organizowane są rozmaite morskie spotkania: – Łasztownia to wyspa związana z portem, morzem z żeglarzami. W Mesie Kapitańskiej znajduje się koło ze statku Kociewie, znajduje się bulaj, telegraf statkowy oraz prywatne pamiątki zebrane od Kapitanów Żeglugi Wielkiej. Ściany Mesy ozdobione są pięknymi zdjęciami i pracami plastycznymi związanymi z morzem. Wszystko utrzymane jest w tawernowym, drewnianym klimacie, zachęcającym zarówno do dobrej zabawy przy trunku jak i do rodzinnego obiadu – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz.

Mesa wzbogacona została o znaki pamiątkowe z finałów regat The Tall Ship Races, które odbywały się w Szczecinie, jest to miejsce wielu spotkań i wydarzeń. Miejsce do którego żeglarze i kapitanowie wracają zawsze z sentymentem. – To wysublimowane pomieszczenie o pięknym charakterze – dodaje Laura Hołowacz.

Stara Rzeźnia przyciąga tłumy mieszkańców. To potencjalni klienci restauracji

Nowy restaurator będzie mógł więc korzystać ze świetnie prosperujących miejsc, które wpisały się już w tożsamość Szczecina oraz cieszą się zainteresowaniem konkretnych grup odbiorców. Restauracja Rzeźnia będzie integralną częścią Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, które każdego tygodnia organizuje szereg wydarzeń, które przyciągają tłumy. Kiedy coś się dzieje na Łasztowni to restauracja zawsze jest pełna gości.

– Każdego roku Stara Rzeźnia realizuje ponad 250 wydarzeń o charakterze biznesowym, kulturalnym i społecznym. Na ogół jest tak, że nasz restaurator zapewnia catering, poczęstunek i zaprasza gości. Zależy nam na dobrej współpracy, najlepszych produktach i dobrej obsłudze, to gwarantuje idealne połączenie z którego restauracja będzie korzystać. Dzięki tym wspólnym działaniom restauracja może pozyskiwać klientów. Warto wspomnieć takie wydarzenia jak np. Międzynarodowa Gala Żeglarska, gdzie obiad po konkursie odbył się w restauracji czy koncerty gwiazd występujących w Starej Rzeźni – dodaje Prezes Laura Hołowacz.

Jak poprowadzić restauracje w Starej Rzeźni? Zaproszenie do rozmów wciąż aktualne!

Osoby zainteresowane poprowadzeniem restauracji w budynku Starej Rzeźni mają czas na zgłoszenie chęci udziału w rokowaniach do końca stycznia.  Restauracja jest w pełni wyposażona, a lokalizacja, czyli Stara Rzeźnia ma doskonałą pozycję na rynku i rozpoznawalność. To wielka szansa dla przedsiębiorcy działającego na rynku gastronomicznym, jak i dla osób, które kochają kuchnię i chcą rozpocząć swoją przygodę z tą branżą.

Do rokowań mogą przystąpić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (także spółki cywilne i konsorcja), które złożą pisemną odpowiedź na  zaproszenie do rokowań wykażą niezbędne doświadczenie oraz zdolność finansową do  poprowadzenia restauracji. Warunkiem udzielenia szczegółowych informacji dotyczących projektu jest złożenie zapraszającemu oryginalnie podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności, którego treść opublikowana jest na stronie internetowej firmy CSL oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Pisemne Odpowiedzi na Zaproszenie należy składać w siedzibie Zapraszającego w 9:00 – 15:00 do dnia 31.01.2019r. Potencjalni Partnerzy Biznesowi zostaną powiadomieni o wynikach postępowania w terminie do dnia 6.02.2020. Osobą kontaktową w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących projektu udziela Laura Hołowacz, e-mail: laura.holowacz@csl.eu, Anna Herman tel. 609 189 501, e-mail: anna.herman@csl.eu w dniach roboczych, w godz.10:00 – 15:00.

 

Szczegółowy regulamin zasad udziału w rokowaniu oraz niezbędne oświadczenia i deklaracje znajdziecie na stronie internetowej Grupy CSL oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia

Pozostaw komentarz