Media o „Gwiazdce nad Łasztownią”

„Gwiazdka nad Łasztownią” kolejny raz zgromadziła tłumy mieszkańców naszego miasta. Taki sukces nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie naszych partnerów oraz zaproszenia i relacje medialne, które ukazywały się w minionym tygodniu na łamach lokalnej prasy. Bardzo Państwu dziękujemy. Udało nam się osiągnąć wielki sukces – dołożyliśmy swoją cegiełkę do leczenia Mai Tucholskiej.

W sobotę Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odwiedziło kilkaset osób. Tłum gości przewijał się przez Łasztownię niemal od początku trwania imprezy: – Bardzo dziękujemy wszystkim mediom, że tak przychylnie spojrzeli na naszą inicjatywę. Dzięki licznym zaproszeniom, publikacjom i relacjom udało nam się zebrać dużą kwotę, która będzie wsparciem dla Mai Tucholskiej, której rodzina z wielką determinacją zbiera pieniądze na operację w Stanach Zjednoczonych. „Gwiazdka nad Łasztownią” to impreza, która ma rozgrzewać serca, budzić ducha świąt i sprawiać, że czujemy, że jesteśmy wszyscy razem. Ja tak się czułam, a uśmiechy dzieci i gości były najwspanialszą nagrodą za ostatnie dni naszej ciężkiej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękuje – mówi Monika Dyker – Woźniak, Prezes Stowarzyszenia Progressum i Fundacji Moja Łasztownia.

PRZECZYTAJCIE ZAPOWIEDZI I RELACJE:

https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25489939,na-lasztowni-tez-mozna-bylo-kupic-swiateczne-ozdoby-i-przysmaki.html

https://gs24.pl/gwiazdka-nad-lasztownia-swiateczny-klimat-w-starej-rzezni/ar/c1-14638637

https://radioszczecin.pl/276,8350,gramy-dla-mai-reportaz-malgorzaty-furgi

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,znieksztalcona_twarz_brak_ucha_i_guz_oka_trwa_walka_o_zdrowie_mai_ze_szczecina,id-33423.html

https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/mieszkancy/gwiazdka-nad-lasztownia-coraz-blizej-spedzmy-razem-wspaniala-sobote

https://24kurier.pl/wybierz-sie-w-weekend/sobota/wydarzenie-gwiazdka-nad-lasztownia/

Dziękujemy także: Radiu Plus, Radiu Eska, Radiu Wawa, TVN24 i wszystkim innym mediom, które pomogły nam nieść informacje o „Gwiazdce nad Łasztownią” w świat!

Pozostaw komentarz