Ostatnie dni ze szczecińskimi motorówkami

Ci którzy chcieliby jeszcze przepłynąć się miejskimi motorówkami, mają na to ostatnią szansę. Za 10 dni łódki zostaną odholowane do hangarów.

Do 27 października będziemy mogli skorzystać z miejskiej wypożyczalni łodzi motorowych. Trzy z sześciu miejskich motorówek jeszcze przez 10 dni cumują przy Bulwarze Gdyńskim. A to oznacza, że nadchodzący tydzień będzie ostatnią okazją w tym roku, aby przepłynąć się motorówką po Odrze. Prognozy pogodowe napawają optymizmem. Kto nie ma jeszcze planów na weekend, może udać się w wodną podróż.

Przypominamy, że każda z motorówek pomieści maksymalnie 5 osób. Do ich prowadzenia, z uwagi na niewielki silnik, niewymagany jest patent motorowodny. Oznacza to, że właściwie każda dorosła osoba bez kłopotów poradzi sobie ze sterowaniem łodzią. Oczywiście przed rejsem załogi muszą przejść obowiązkowe, krótkie szkolenie z zakresu manewrowania i bezpieczeństwa.

Motorówki stacjonują przy bosmanacie na Bulwarze Gdyńskim (ul. Zbożowa 3). Zainteresowanym polecamy wcześniejsze rezerwacje telefoniczne: 734 401 410.

Cena wypożyczenia łodzi, niezależnie od liczby osób (max 5) wynosi:

70 zł za pierwszą godzinę,

60 za każdą kolejną godzinę,

400 zł za cały dzień.

Pozostaw komentarz