Półkolonie w Starej Rzeźni. Zostały już tylko ostatnie miejsca!

Na ten moment zaplanowano tylko jeden turnus półkolonii na Łasztowni, stąd warto się pospieszyć żeby zająć dla swojego dziecka miejsce. Co nas czeka? Fantastyczna przygoda z Lego Education. W organizacji półkolonii dla dzieci kolejny raz partnerem Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia jest firma Robotec. Półkolonie zaczynają się 1 lipca. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

– Nasze półkolonie to przede wszystkim świetna zabawa z robotyką, której tajniki zgłębimy z pomocą Lego® Education. Poznamy i utrwalimy zasady programowania, mechaniki i budowania interaktywnych konstrukcji. Wykonamy również szereg eksperymentów naukowych, które pozwolą dzieciom lepiej zrozumieć otaczający nas świat! Malowniczo położona na Szczecińskiej Łasztowni Stara Rzeźnia to przepiękny obiekt o wysokim standardzie, w którym dzieci w idealnych warunkach oraz pod profesjonalną opieką będą mogły spędzać dni. Klimatyzowane pomieszczenia oraz wyżywienie zapewnione przez jedną z najlepszych szczecińskich restauracji i dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników gwarantują zadowolenie oraz przyjemnie spędzony przez dzieci czas – mówi Bartosz Tomaszewicz z firmy Robotec.

Dzieci spędzą czas na budowaniu z klocków Lego®, grach i zabawach ruchowych, projektach plastycznych, eksperymentach naukowych i nie tylko! Poprzez zabawę poznają wiele zagadnień z związanych z mechaniką, fizyką, matematyką oraz chemią. Wszystko to pod opieką doświadczonych, certyfikowanych wychowawców.

Warsztaty odbędą się w dniach 01.07-05.07.2019. Uczestników przyjmujemy od godziny 7:30 i zapewniamy opiekę do godziny 17:30. Co jest w ofercie?

– opiekę do 10 godzin dziennie!
– 2 wyśmienite posiłki dziennie (śniadanie oraz obiad z deserem),
– ubezpieczenie NW i OC,
– bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku,
– świetną zabawę dla dzieci!

Koszt: 499zł za 5 dni pełnych zabawy, nauki i wspaniałych wrażeń.

Zapisy oraz informacje:
zapisy@robotecedu.pl
+48 604-060-614
+48 884-788-827

Pozostaw komentarz