CSL Internationale Spedition to od teraz tylko… CSL. „Skrócenie nazwy to kwestia strategii poszerzania naszego działania”

CSL Internationale Spedition to od jakiegoś czasu tylko CSL, a właściwie Grupa CSL. Nasza firma dynamicznie się rozwija, powoływane do życia są zupełnie nowe projekty, stąd konieczność rozszerzenia naszej nazwy. Pod wspólnym brandem CSL zgromadzona będzie zarówno działalność logistyczna, spedycyjna, agencyjna jak i informatyczna.

Zmiana nazwy firmy jest podyktowana poszerzonym spektrum działania naszej firmy, która oferuje nie tylko usługi z zakresu spedycji i agencji celnej:  – Nazwę zmieniliśmy w tym roku, a w Krajowym Rejestrze Sądowym zmiana się pojawiła 14 maja. Podjęliśmy taką decyzję ze względu na to, że firma bardzo dynamicznie się rozwija. Powołaliśmy dwie  spółki: CSL Inspire i CCIC Intermodal Depo Dunikowo. Projekt CCIC to będzie wielki sukces, chociaż prace jeszcze trwają. W naszym mieście powstanie intermodalne centrum logistyczne, czegoś takiego jeszcze nie ma, jesteśmy białą plamą w Polsce, jest to bardzo ważne i wiele szczęścia jest ciągle nad nami i wierzę, że ten projekt uda się zrealizować. CSL Inspire to rozwój nowoczesnych technologii i bliska korelacja logistyki i branży IT. Wdrażamy ultranowoczesny system informatyczny CSL ERP3, który zmieni naszą pracę. Mogę także zdradzić, że szykujemy własny produkt CC czyli Cyfrowy CSL. Nasi klienci będą mieli więc dostęp zdalny do informacji o tym na jakim etapie jest realizacja naszej współpracy, gdzie znajduje się produkt lub ładunek. Jest to oferta, która wyprzedza konkurencje i udowadnia, że Grupa CSL myśli o rynku globalnie – zapewnia Prezes Laura Hołowacz.

Firma CSL na rynku funkcjonuje od ponad 21 lat, a ostatnie miesiące działania to nieustające pasmo sukcesów. W marcu 2020 roku 5 lat istnienia świętować będzie Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Pod koniec maja firma drugi rok z rzędu wyróżniona została laurem „Pracodawca roku”, a na początku roku 2019 z sukcesem przeszła proces recertyfikacji.

Pozostaw komentarz