Zabawa potrwa do białego rana! Friends of Pets na Łasztowni, gwiazdą OTSOCHODZI

Równo za miesiąc, czyli 22 czerwca 2019 roku, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Catz ‘n Dogz prezentują Friends of PETS, zlokalizowane w jeszcze bardziej wyjątkowym dla naszego miasta miejscu. W samym sercu Szczecina, na uwielbianej przez mieszkańców Wyspie Grodzkiej.

Usłyszycie tutaj między innymi ambasadorów muzyki elektronicznej ze Szczecina, wizytówkę naszego miasta i zarazem najbardziej ceniony polski duet eksportowy – Catz ‘n Dogz, którzy wracają do Szczecina z imprezą, której towarzyszy wydanie nowego albumu studyjnego! To właśnie oni stoją za sukcesem festiwalu Wooded City w 2018 roku, a event Friends of PETS jest jego kontynuacją.

Catz ‘n Dogz wraz z agencją Feast Artists, podjęli współpracę ze Szczecińską Agencją Artystyczną oraz Miastem Szczecin, by stworzyć niezwykły event na szczecińskiej wyspie.

Duet producencko-dj’ski od wielu lat robi karierę, mając na koncie występy w kilkuset klubach i festiwalach, zlokalizowanych w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Pomimo międzynarodowego sukcesu, Grzesiek i Wojtek nie zapominają o swoich korzeniach, o czym świadczy organizacja zeszłorocznego, okraszonego sukcesem, festiwalu Wooded na Łasztowni.

W tym roku jednak postanowili przygotować coś innego, lecz równie ciekawego.

Idea Friends of PETS jest prosta – Catz ‘n Dogz nastawiają się na promowanie zarówno lokalnych artystów, jak i zagraniczne gwiazdy. Friends of PETS wiąże się również z premierą ich czwartego albumu, zatytułowanego “Friendship”, na którym wystąpili m.in. WhoMadeWho czy polscy artyści Taco Hemingway i Rosalie.

Album ten celebruje przyjaźń, miłość oraz dobre życie. To wszystko w połączeniu z muzyką elektroniczną, idealnie komponuje się z plażowym klimatem Wyspy Grodzkiej. Prócz wspomnianego duetu, szczecinianie będą mieli okazję usłyszeć cenionego rapera młodego pokolenia – Otsochodzi.

Co ciekawe, będzie to jego jedyny występ w Szczecinie, promujący wydanym w lutym krążek „Miłość”. Fani muzyka z pewnością wiedzą, że album ten zabiera słuchaczy w nastrojową, pełną uczuć i fascynacji podróż.

Elektronika, Hip Hop? Czym jeszcze zaskoczą nas organizatorzy? Przedsprzedaż biletów na wydarzenie Catz ‘n Dogz prezentują Friends of PETS ruszyła. Ceny biletów zaczynają się od 49 zł. Event odbędzie się od godziny 18:00 do wczesnych godzin porannych.

Pozostaw komentarz