Łasztownia sercem studenckiego życia!

Gdzie zawsze odbywały się najlepsze Juwenalia? To oczywiste, że na Łasztowni! Święto studentów wróci na Łasztownię już w najbliższy czwartek, a organizatorzy dopilnowali żeby zarówno muzycznych jak i innych atrakcji nie zabrakło. Pamiętajcie, na koncerty mogą przyjść nie tylko studenci! Podczas trzech dni muzycznych atrakcji zaprezentują się gwiazdy młodego pokolenia, ale i nie zabraknie ikon muzyki rozrywkowej!

Juwenalia to święto szczecińskich studentów, które co roku przyciąga na Łasztownię tysiące mieszkańców. Impreza odbywała się w tym miejscu zanim Łasztownia stała się sercem Szczecina, po krótkiej przerwie wydarzenie powróciło „na drugą stronę” Odry i wiele wskazuje na to, że zostanie tutaj już na stałe. Jakie muzyczne atrakcje przygotowano w tym roku? W czwartek na scenie zaprezentuje się rockowy zespół Łydka Grubasa, a gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowana gwiazda polskiej estrady Beata Kozidrak i zespół Bajm. Możemy się spodziewać, że poza studentami nie zabraknie także przedstawicieli innych pokoleń, Beata Kozidrak ma to do siebie, że łączy wszystkich w miłości do swoich ponadczasowych utworów.

W piątek będzie bardziej rockowo – na scenie zaprezentują się „zdrajcy metalu” czyli rockowe objawienie minionego sezonu muzycznego – zespół Nocny Kochanek. Na scenie także funkowy Łąki Łan oraz gwiazda wieczoru Krzysztof Zalewski. Artysta w ostatnich latach wylansował takie przeboje jak „Miłość miłość”, „Kurier” czy „Podróżnik”, a jego dwie ostatnie płyty pokryły się złotem.

Sobota będzie dniem hop-hopowym. Tutaj prawdziwa plejada gwiazd hip-hopu: Bedoes, Jan-Rapowanie, Żabson oraz gwiazda wieczoru Sokół.

Bilety dostępne są przez internet, w punktach stacjonarnych oraz przed samą imprezą na Łasztowni. Juwenalia w Szczecinie organizowane są przez porozumienie uczelni Wyższych – zarówno publicznych jak i niepublicznych.

Pozostaw komentarz