„Wszystko o mężczyznach” nadal w harmonogramie Starej Rzeźni. Zapraszamy na spektakl w kwietniu i w maju

– Chciałem serdecznie zaprosić na fantastyczny spektakl „Wszystko o mężczyznach”, jest to doskonała komedia, więc wszyscy będziecie się Państwo doskonale bawić. Polecam – mówi Radosław Majdan, legendarny piłkarz Pogoni Szczecin i gość ostatniego wydarzenia „Wielkanoc na Łasztowni” organizowanego w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spektakl Fundacji West & Art nie znika z harmonogramu wydarzeń naszej instytucji, bo regularnie cieszy się wielkim zainteresowaniem widzów. Najbliższy termin kiedy będzie można zobaczyć sztukę to 24 kwietnia, ale nie jest wykluczone, że kolejne przedstawienia będą mieć miejsce w maju.

West&Art i Scena Stara Rzeźnia zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r. – Spektakl „Wszystko o mężczyznach” niezmiennie cieszy się zainteresowaniem gości Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Na prośbę widzów zdecydowaliśmy się na dodatkowe pokazy w kwietniu, widzimy także zainteresowanie ewentualnymi spektaklami w maju, stąd też decyzja, że nie zdejmujemy sztuki z naszego afisza i premierowe efekty współpracy z Fundacją „West & Art” Pokażemy prawdopodobnie dopiero jesienią – mówi Patryk Walczak, kierownik Starej Rzeźni.

 

https://www.facebook.com/FundacjaKulturyWestArt/videos/603104676873114/?eid=ARC_5wOr7RQldNtO41TwRGY0Pe2fbZt9b7uD0dJOyccg-ojOk8tzkjIVAFVTzbzCfdVY4YB6rIKdlRcx

Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc. – Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia. Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo – przynajmniej w teatrze. Zapraszamy! Mężczyźni powracają do gry – czytamy w zapowiedzi sztuki.

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska
Opieka reżyserska: Tomasz Obara

Obsada:
Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert
Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon
Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk

NAJBLIŻSZY SPEKTAKL: 24 KWIETNIA O GODZINIE 17.30 W CENTRUM KULTURY EUROREGIONU STARA RZEŹNIA

Pozostaw komentarz