Wokalista Dominik Good zaprasza na „Historie miłosne”

Młody, zdolny i… śpiewa bardzo romantyczne piosenki z repertuaru największych gwiazd światowej sceny muzycznej. „Historie miłosne” to projekt przygotowany z myślą o wszystkich Paniach lub parach, które odwiedzą Starą Rzeźnię 9 marca. Na naszej scenie wystąpi wspaniale zapowiadający się artysta mieszkający obecnie w Szczecinie czyli Dominik Good. Bilety na koncert są jeszcze dostępne.

Muzyka towarzyszyła Dominikowi od dawna i jak mówi w rozmowie z portalem Moja Łasztownia, od zawsze wiedział, że chce dzielić się z ludźmi swoją wrażliwością właśnie przez muzykę. Najlepiej czuje się we własnym repertuarze, ale na jego kanale na YouTube nie brakuje interpretacji przebojów takich gwiazd jak Tom Odell, Jessie Ware, Kings of Leon czy Michał Bajor. 9 marca Dominik Good zaśpiewa w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Koncert nosi tytuł „Historie miłosne” i jest zaproszeniem na świętowanie soboty po Dniu Kobiet: – Na koncercie w Starej Rzeźni zaśpiewam kilka autorskich utworów, a oprócz tego usłyszeć będzie można romantyczne, współczesne piosenki, jak i garść klasyków, które wszyscy znamy i kochamy — specjalnie na Dzień Kobiet. Aktualnie pracuję nad materiałem na płytę, piszę własne teksty i tworzę melodie. Moja muzyka jest często nostalgiczna, z dużą dozą emocji, ale nie brakuje też bardziej popowych kompozycji. Każdy utwór traktuję jako wyzwanie i zarazem okazję do lepszego poznania siebie. Występy czy to na dużych czy na małych scenach sprawiają mi ogromną radość. Ostatnio wystąpiłem na TEDx Warsaw – mówi Dominik Good.

Czy Szczecin jest dobrym miejsce do robienia kariery muzycznej? Przykłady wielu gwiazd pokazują, że w naszym mieście rozwijają się muzyczne talenty, ale skrzydła rozwijają dopiero w stolicy. Jak jest w przypadku Dominika? – Muzycznie działam najwięcej w Szczecinie i Warszawie. Myślę, że w Szczecinie jest wielu wrażliwych ludzi, którzy są otwarci na różnego rodzaju wsparcie rozwoju artystycznego. Szczecin jest pięknym miejscem, pełnym zieleni i przestrzeni, których zdecydowanie brakuje w większości innych miast – mówi artysta i dodaje, że muzyka to dla niego pasja, ale podchodzi do niej nie tylko jako do rozrywkowego elementu życia: – Pasjonuję się również muzykoterapią i staram się w innowacyjny sposób wplatać jej elementy we własne kompozycje — wystąpiłem między innymi na Międzynarodowym Przeglądzie Lekarzy Śpiewających, w Centrum Onkologii, na Polsko-Amerykańskim Moście Innowacji czy w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nad koncertem w Szczecinie Honorowy Patronat sprawuje Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dominik Good, „Historie miłosne” w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia – 9 marca 2019, godzina 19.00. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim oraz  na Bilety.fmhttps://bilety.fm/pl/muzyka/3165-dominik-good-stara-rzeznia-szczecin.html

 

 

 

Pozostaw komentarz