Kolejne wykłady coach Małgorzaty Krawczak jesienią w Starej Rzeźni

ABC Przemocy – tak nazywać się będzie pierwszy wykład, który będzie można bezpłatnie wysłuchać w Starej Rzeźni już 27 września. Współpracująca z centrum kultury od czterech lat coach Małgorzata Krawczak wraca z nową dawką wiedzy. – Uwielbiam inspirującą atmosferę, która towarzyszy nam podczas spotkań. Pytania, interakcje, dzielenie się doświadczeniami. Tego wszystkiego podczas jesiennych wykładów będzie mnóstwo. Odważyłam się sięgnąć po trudniejsze tematy i mam nadzieję, że to znajdzie akceptację i zrozumienie – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Wykłady coach Małgorzaty Krawczak mają charakter warsztatowy – jest to okazja do rozmowy, zadawania pytań czy dzielenia się spostrzeżeniami i wnioskami już po wydarzeniu.

– Jest mi niezmiernie miło, że kolejny sezon jesienny mogę rozpoczynać współpracując z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Co jakiś czas przygotowujemy cykle spotkań, które łączy ze sobą pewna myśl i idea. W poprzednich latach były to np. emocje, uczucia, wzory zachowań. Teraz postanowiłam sięgnąć po większy kaliber i zagadnienie bardzo poważne. Będziemy rozmawiali między innymi o przemocy. Pierwszy wykład ABC Przemocy już 27 września. Przemoc kojarzy nam się z atakiem fizycznym czy ostrym atakiem słownym. Pandemia jednak „schowała” nam ten temat mocno w domach. Myślę, że skala zjawisk przemocowych jest jeszcze większa niż kiedyś i bardzo chciałabym porozmawiać o tym z uczestnikami warsztatów – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Każdy wykład coach Małgorzaty Krawczak przyciąga do Starej Rzeźni kilkadziesiąt osób.

– Po tych wszystkich latach w Starej Rzeźni jestem dumna, że przychodzi do nas regularnie szerokie audytorium. To ludzie, którzy nie zawsze mogą przyjść na terapię czy na sesje coachingowe. Dzięki naszym spotkaniom zwrócili uwagę na pewne aspekty swojego życia, na wzmacnianie swojego poczucia wartości. Budujemy tu relacje, uczymy się komunikować z dziećmi, staramy się wzmacniać samoocenę. To proces, który trwa i cieszę się, że Stara Rzeźnia to miejsce otwarte i pozwala mi gościć już tyle lat – dodaje coach Małgorzata Krawczak.

Najbliższy wykład coach Małgorzaty Krawczak pt. „ABC Przemocy” odbędzie się już 27 września w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie transmitowane online. Wstęp jest wolny.

Pozostaw komentarz