Grupa CSL partnerem Baltic Business Congress

Współpraca Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbywa się na wielu płaszczyznach. Nasi eksperci wielokrotnie zabierali głos w komunikatach prasowych i stanowiskach przygotowywanych przez Izbę. Już 20 i 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie odbędzie się kongres ekonomiczny. Jednym z partnerów jest Grupa CSL, a jednym z prelegentów podczas panelu dyskusyjnego „Współpraca transgraniczna – doświadczenia i perspektywy”. Będzie to trzecia debata plenarna, która odbędzie się 20 września.

W gronie ekspertów z całej Polski – przedstawiciel Grupy CSL, będzie mówić o naszych doświadczeniach w zakresie współpracy transgranicznej.

– Sektor TSL to branża, która na co dzień przełamuje bariery i pokonuje granice. Mowa tutaj zarówno o codziennych kursach międzynarodowych, jak i o nawiązywaniu relacji i dialogu z przedsiębiorcami niemal z całego świata. Podczas panelu będę mówić o naszych doświadczeniach w zakresie współpracy polsko-niemieckiej. Nie unikniemy tematu wojny w Ukrainie czy inflacji, które znacząco wpływają na międzynarodowe relacje gospodarcze. Dla logistyki istotne są również kwestie związane z dostępnością surowców czy sprawami kadrowymi. Poruszymy również zagadnienia dotyczące np. pakietu mobilności. Jestem ciekawy wniosków z tej dyskusji. Skład prelegentów to gwarancja ciekawej wymiany zdań – mówi dyrektor ds. rozwoju Grupy CSL Przemysław Hołowacz.

Grupa CSL jest partnerem wydarzenia i aktywnym członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Pozostaw komentarz