Coach Małgorzata Krawczak zaprasza na kolejny wykład. Tym razem będziemy rozmawiać o naszym… zachowaniu

W czerwcu zakończył się cykl 10 spotkań prowadzonych przez coach Małgorzatę Krawczak pt. „Czego uczą nas emocje?”. Każde spotkanie poświęcone było różnym emocjom i stanom emocjonalnym, które towarzyszą nam każdego dnia. Jedne z nich odbierają nam odwagę do życia, którego pragniemy, inne natomiast dodają nam tej odwagi. Wakacyjne spotkania poświęcone były odwadze do życia, która w ostatnim czasie zdaje się przybierać na wartości. O czym będzie mowa jesienią? – Emocje, zachowania, budowanie relacji, wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych na to, co czujemy i jak się zachowujemy – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Na sezon 2021/2022 pani coach zaproponowała dla mieszkańców Szczecina i naszych sympatyków z przestrzeni wirtualnych, cykl wykładów pt. „Etymologia zachowań”, który będzie         o tym, co wpływa i jak  kształtuje nasze zachowania, a rym samym relacje ze sobą i z bliskimi. Sam tytuł sugeruje, że ten sezon zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie.

Zatem 21.09.2021 zapraszamy na pierwszy wykład pt. „Sekrety DNA, czyli co wpływa na moje zachowania.”  Łańcuch DNA to cząsteczka, zawierająca unikalną dla każdego człowieka, informację genetyczną, czyli przekazywaną dziedzicznie informację dotycząca struktury białek budujących organizm… i naszą emocjonalność. Świat nauki ma coraz więcej dowodów na to, że nasza emocjonalność ma swoje korzenie w emocjach przeżywanych przez naszych przodków.

Jak przeżywane przez naszych przodków traumy wpłynęły na „kształt” naszego łańcucha DNA? – tę kwestię wyjaśni bliżej pani Małgorzata na tym spotkaniu.

21 września 2021, godzina 18:00. Online lub na żywo w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Pozostaw komentarz