Kolejny wykład coach Małgorzaty Krawczak w Starej Rzeźni!

Kolejny wykład coach Małgorzaty Krawczak będzie mieć miejsce już we wtorek 29 czerwca w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Tematem będzie tym razem: RADOŚĆ I POKÓJ. Początek o godzinie 18:00 na żywo w sali Iluzjon oraz w Internecie, na kanałach społecznościowych Starej Rzeźni. Zapraszamy także do uczestniczenia w rozmowie i zadawaniu pytań.

     Każdy stan emocjonalny jest niczym ubranie – może być ciasne, niewygodne i niemodne lub wygodne i idealnie podkreślające nasze atuty. Radość to kolejny poziom doświadczania bezwarunkowej miłości. Charakteryzuje ją niezwykła cierpliwość i zdolność utrzymywania pozytywnego nastawienia mimo długotrwałych przeciwności losu. Znakiem rozpoznawczym tego stanu jest współczucie. Na tym wysokim poziomie świadomości widzi się doskonałość stworzenia, a świat przepełniony jest znakomitym pięknem. Wszystko dzieje się bez wysiłku, występuje synchroniczność, a świat i wszystko w tym świecie postrzegane jest jako emanacja Boskości i miłości. Wola jednostki staje się jednym z wolą boską. Wyczuwa się Obecność, której moc wprawia wszystko w ruch, przekraczając konwencjonalne przekonania dotyczące natury rzeczywistości, co później przez zwykłego obserwatora nazywane jest cudem.
    Pokój, jako stan emocjonalny, jest niewzruszony. Działania stają się bezwysiłkowe, spontaniczne, harmonijne, a ich rezultat przepełnia Miłość. Ma miejsce przeskok w postrzeganiu wszechświata i naszej z nim relacji. Panowanie obejmuje wewnętrzna Jaźń. Ja indywidualne zostaje przekroczone, a razem z nim wszystkie uczucia, przekonania, tożsamości i zainteresowania. Tutaj nie ma już żadnego konfliktu. Nie ma już w ogóle negatywności, a wszechobejmująca miłość doświadczana jako spokój, cisza, bezczasowość, dopełnienie, realizacja, nieporuszenie i zadowolenie. Jest wewnętrzna cisza i światło, poczucie jedności, połączenia i całkowitej wolności.

    – Każdy stan emocjonalny, czyli czas liczony w dniach, tygodniach, latach, to czas który spędzamy oddani pewnym emocjom. Będąc długo w ciężkich i trudnych emocjach, nasze ciało zaczyna cierpieć i chorować. Będąc długo w lekkich i uskrzydlających emocjach – nasze ciało odzyskuje zdrowie i witalność. Można przyjąć, że każdy stan emocjonalny  jest niczym ubranie – może być ciasne, niewygodne i niemodne lub wygodne i idealnie podkreślające nasze atuty. Ze stanami emocjonalnymi jest podobnie jak z ubraniami – można je zmienić na inne, tylko z ubraniami jest o wiele prościej i szybciej – mówi coach Małgorzata Krawczak.

– Na przestrzeni ostatniego sezonu (wrzesień – czerwiec) prześledziliśmy wiele takich stanów, począwszy od wstydu, który odbiera chęć do życia, poprzez odwagę, która zmienia optykę patrzenia na siebie i życie do miłości, dzięki której umiemy z wdzięcznością przyjmować wszystko, co pojawia się w naszym życiu i która uczy, że nie wystarczy wiedzieć, że trzeba umieć czuć siebie, swoje potrzeby i życie, by kochać prawdziwie i bezwarunkowo – dodaje.

ZAPOWIADAMY TAKŻE, ŻE… w tym roku nie będzie wakacyjnej przerwy od spotkań z Małgorzatą Krawczak. Kolejne zapowiedzi już niebawem!

Pozostaw komentarz