Pierwszy koncert od wielu miesięcy w Starej Rzeźni! Sklep z Ptasimi Piórami zaprezentuje swoje wielkie przeboje

W trudnych czasach pandemii koronawirusa organizowanie koncertów i wydarzeń muzycznych nie jest sprawą prostą, ale Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia stara się proponować mieszkańcom możliwie szeroką ilość atrakcji. Jeszcze w marcu będzie mieć miejsce premierowa wystawa, nowe wykłady naszych ekspertów oraz mnóstwo inicjatyw żeglarskich. Zapraszamy także na koncert – pierwszy raz od miesięcy na Łasztowni rozbrzmi muzyka, zagra Ryszard Leoszewski i Sklep z Ptasimi Piórami. Usłyszymy największe przeboje szczecińskiej grupy. Będzie to nastrojowe i delikatne rozpoczęcie wiosny. – Nareszcie wracamy do Państwa z koncertami, mając nadzieję, że pandemia nie zatrzyma naszych wiosennych planów artystycznych – mówi Prezes Grupy CSL Laura Hołowacz. Bilety na koncert są dostępne w cenie 59 złotych. Ilość miejsc jest MOCNO ograniczona ze względu na reżim sanitarny. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 marca o godzinie 18:00.

Sklep z Ptasimi Piórami zagrał po raz pierwszy 8 marca 1978 roku w Szczecinie i do tej pory jest wizytówką kulturalną swojego miasta. Sklep zwyciężał wielokrotnie na festiwalach piosenki i jest ciągle żywo odbierany zarówno przez publiczność swojego pokolenia, jak i nową, nieraz bardzo młodą. Każdy koncert zespołu, to niepowtarzalne spotkanie z dynamiczną muzyką i mądrymi tekstami. Ryszard Leoszewski, Grupa Arfik i Sklep z Ptasimi Piórami to wielcy przyjaciele Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Nic więc dziwnego, że artyści będą gwiazdą pierwszego od wielu miesięcy koncertu na żywo na Łasztowni!

– Sklep z Ptasimi Piórami to prawdziwa legenda szczecińskiej sceny muzycznej oraz polskiej sceny poezji śpiewanej. Wrażliwość i niepowtarzalny styl Ryszarda Leoszewskiego sprawiają, że mijają lata, mijają pokolenia, a Sklep przyciąga publiczność i rozkochuje w sobie nowych słuchaczy. Koncert w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia będzie okazją do pięknych wspomnień, ale jestem przekonana, że nie zabraknie też utworów nowszych, a może nawet premier? Ryszard Leoszewski zawsze zaskakuje dźwiękami, anegdotami, więc pewnie zaskoczy też nas w najbliższą niedzielę – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.

Koncert odbędzie się w niedzielę 21 marca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Bilety w cenie 59 złotych są jeszcze do nabycia. Koncert odbędzie się w zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. W Starej Rzeźni w czasie pandemii może jednocześnie przebywać ok. 100 gości. Serdecznie zapraszamy!

Pozostaw komentarz