Ostatnie miejsca na ferie zimowe w Starej Rzeźni. Do wyboru Lego lub teatr

Jak ciekawie spędzić ferie zimowe? Podpowiadamy – w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Jak co roku podczas dwutygodniowego wolnego, przygotowaliśmy szereg warsztatów i zajęć podzielonych na dwie tury. Zarówno na pierwszy jak i na drugi turnus pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. – Ferie na Łasztowni to kompleksowa, niemal całodniowa opieka nad dzieciakami. Zaczynamy o 7.30, kończymy po godzinie 17.00. Najważniejsze są atrakcje. Dzieciaki świetnie spędzą czas bawiąc się, ale i jednocześnie ucząc pożytecznych rzeczy – mówi Kamila Walerysiak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

28.01.2019 – 1.02.2019. Półkolonie naukowe z Lego® Education

– Nasze warsztaty to przede wszystkim świetna zabawa z robotyką, której tajniki zgłębimy z pomocą Lego® Education. Poznamy i utrwalimy zasady programowania, mechaniki i budowania interaktywnych konstrukcji. Wykonamy również szereg eksperymentów naukowych, które pozwolą dzieciom lepiej zrozumieć otaczający nas świat.Dzieci spędzą czas na budowaniu z klocków Lego®, grach i zabawach ruchowych, projektach plastycznych, eksperymentach naukowych i nie tylko! Poprzez zabawę poznają wiele zagadnień z związanych z mechaniką, fizyką, matematyką oraz chemią.
Wszystko to pod opieką doświadczonych, certyfikowanych wychowawców – mówią organizatorzy warsztatów w Starej Rzeźni.

Warsztaty odbędą się w dniach 28.01-01.02.2018. Uczestników przyjmujemy od godziny 7:30 i zapewniamy opiekę do godziny 17:30. Koszt: 499zł za 5 dni pełnych zabawy, nauki i wspaniałych wrażeń.

04.02.2019 – 08.02.2019. Półkolonie teatralne na Łasztowni

– Podczas warsztatów dzieci przede wszystkim poznają co to właściwie jest teatr. Podczas trwania półkolonii dzieci poza świetną zabawą zapoznają się ze wszystkimi aspektami przygotowywania sztuki teatralnej. Omówimy wszystkie zagadnienia takiej pracy w tym: przygotowanie kostiumów, scenografii, choreografii, ścieżki dźwiękowej, dobór aktorów oraz naukę swoich ról.
Półkolonie zwieńczone zostaną wystawieniem prawdziwej sztuki przez dzieci a publicznością będą rodzice. Dzieci spędzą czas na zabawach plastycznych, grach i zabawach ruchowych, zdobywaniu wiedzy o teatrze, aktorstwie i reżyserii, nauce przezwyciężania tremy i stresu oraz świetnej zabawie! Poprzez zabawę w teatr dzieci nauczą się wiele o tej dziedzinie sztuki a także rozwiną swoje zdolności w wielu kierunkach. Dzięki ćwiczeniom, które zaplanowaliśmy nauczą się skutecznie występować przed publicznością oraz skrupulatnie przygotowywać w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów – zapowiadają organizatorzy.

Godziny trwania warsztatów i cena są takie same jak w przypadku pierwszego turnusu ferii zimowych. W cenie są także posiłki oraz materiały edukacyjne potrzebne do nauki w trakcie warsztatów.

Zapisy oraz informacje:
zapisy@robotecedu.pl
+48 604-060-614
+48 884-788-841
+48 884-788-827

Dodatkowo bilety w formie voucherów na udział w półkoloniach dostępne są do nabycia w Kubryku Literackim w CKE Stara Rzeźnia!

Pozostaw komentarz