Trudna sztuka rozumienia ludzi. Spotkanie z coach Małgorzatą Krawczak w Starej Rzeźni

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza na wykład Małgorzaty Krawczak! Spotkanie odbędzie się w sali Iluzjon, wstęp jest bezpłatny. Początek we wtorek 4 sierpnia o godzinie 18:00. Spotkanie będzie również transmitowane online za pośrednictwem naszego Facebooka.

– Bardzo cieszymy się, że coach Małgorzata Krawczak była z nami online przez całą pandemię koronawirusa. Otrzymywaliśmy mnóstwo wiadomości, że spotkania z p. Krawczak i prof. Jackiem Rudnickim pomagały niektórym przetrwać trudny czas pandemii koronawirusa. Tym bardziej wielka w nas radość, że kolejne spotkania odbywać się będą już na żywo w Sali Iluzjon, a Pani Coach przygotowała szereg tematów, a doświadczenie ostatnich spotkań pokazują, że po wykładzie uczestnicy zostają jeszcze na długie rozmowy o życiu, uczuciach i emocjach – mówi Agnieszka Górska, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

– Aby zrozumieć drugiego, trzeba najpierw zrozumieć pierwszego, czyli siebie. Aby zrozumieć siebie, trzeba najpierw poznać siebie.  Aby poznać siebie, trzeba najpierw zainteresować się sobą, by móc się zaangażować w zrozumienie siebie. To dopiero daje nam szanse powodzenia na rozumienie innych – wyjaśnia pomysł na wykład coach Małgorzata Krawczak.  – Każdy łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo. To samo dotyczy relacji, w których żyjemy, które budujemy. Ostatnie wydarzenia to dostawa różnych resztek materiałów i niemodnych krojów, mowa o takich emocjach jak: LĘKI, NIEPEWNOŚĆ I OBAWY.  Z jakiego powodu się na to godzimy? Jaki mamy na to wpływ?  Zapraszam na spotkanie pełne inspiracji, pytań i odpowiedzi – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Serdecznie zapraszamy na żywo i na facebookowy profil naszej instytucji, gdzie wykład będzie transmitowany na żywo!

Pozostaw komentarz