Wakacje 2020: możesz przeżyć niesamowitą żeglarską przygodę

Złap wiatr w żagle, zbrataj się z Morzem Bałtyckim, a przy okazji zawiąż przyjaźnie na całe życie. Jest jeszcze szansa, by w te wakacje przeżyć niesamowitą żeglarską przygodę. 

Centrum Żeglarskie poszukuje załogi, która weźmie udział w Regatach Bałtyckich 2020. Wciąż są wolne miejsca, by popłynąć na trasie Świnoujście – Gdynia – Kołobrzeg – Szczecin. Załogi zaokrętujemy na żaglowcu Pogoria oraz na trzech jachtach: Darze Szczecina, Urtice i Zrywie.

„Gdyby tak ktoś przyszedł i powiedział:
– Stary, czy masz czas?”

Nie jesteś wilkiem morskim? Nie musisz! Poszukujemy nie tylko osób z doświadczeniem na wodzie, ale też tych, którzy dopiero chcą rozpocząć morską przygodę. Jeśli myśl o żeglowaniu nie daje Ci spokoju, ale nigdy nie było okazji by rozstać się z lądem – właśnie nadarza się wyjątkowa szansa.  Czekają Cię wachty nawigacyjne, bosmańskie, kambuzowe i trapowe, wspólne gotowanie i śpiewanie (nie tylko) szant.

Szukamy osób, które:

– najpóźniej w dniu 15.08.2020 r. będą miały ukończone 18 lat,

– mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie),

– są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę i podjęte działania,

– są kreatywne i otwarte na ludzi i świat,

– mają dobry stan zdrowia,

– posiadają umiejętność pływania wpław,

– chcą przeżyć niezapomnianą, żeglarską przygodę.

Rekrutacja trwa do 20 lipca 2020 roku. Regaty Bałtyckie odbędą się w dniach 18-30.08.2020 r. Centrum Żeglarskie zapewnia wyczarterowanie jednostki na potrzeby rejsu, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie podczas rejsu w zakresie: NNW, OC w życiu prywatnym. Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji i podanie o przyjęcie do załogi dostępne są na stronie internetowej centrumzeglarskie.pl Pytania prosimy kierować na reprezentacja@centrumzeglarskie.pl

 

MATERIAŁY – CENTRUM ŻEGLARSKIE

Pozostaw komentarz