Laura Hołowacz z tytułem IKONA BIZNESU. „To wspaniały na 22 urodziny Grupy CSL i 5 lat Starej Rzeźni”

To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Szczecinie! Prezes Laura Hołowacz, założycielka Grupy CSL i inicjatorka powstania Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia uzyskała tytuł IKONY BIZNESU w dorocznym plebiscycie MAGNOLIE BIZNESU, który organizowany jest przez portal Kobietowo.pl pod patronatem Prezydenta Szczecina – Piotra Krzystka. Nagrody wręczane są w pięciu kategoriach – najważniejsza to właśnie „Ikona Biznesu”. Prezes Laura Hołowacz nie ukrywa, że jest to dla niej cenne wyróżnienie. Powodów jest kilka – docenienie ze strony żeńskiej części zachodniopomorskiego biznesu. Wielkie znaczenie ma też fakt, że jest to nagroda szczecińska, za osiągnięcia mające miejsce tutaj, w naszym mieście. – Kiedy powstawała Stara Rzeźnia, wiedziałam, że ten projekt może zmienić oblicze Łasztowni. Bardzo się cieszę, że nasza instytucja kończy w roku 2020 pięć lat, a Łasztownia jest dzisiaj już zupełnie innym miejscem, prawdziwym sercem Szczecina. Za nagrodę bardzo dziękuje, ma ona dla mnie wielkie znaczenie – mówi Prezes Laura Hołowacz.

Coroczna gala wręczenia MAGNOLII BIZNESU miała odbyć się już wczesną wiosną, ale ze względu na pandemię koronawirusa rozdanie nagród przesunięte zostało na jesień. Wcześniej jednak poznaliśmy laureatki – wśród nich – IKONĘ BIZNESU, Prezes Grupy CSL, założycielkę Starej Rzeźni – Laurę Hołowacz. Pani Prezes nie ukrywa, że to wyróżnienie jest dla niej bardzo cennym i miłym akcentem, w tym dość trudnym dla całego naszego regionu roku: – Za nami okres lęku i strachu oraz organizacji pracy w zupełnie inny sposób. Czas pandemii koronawirusa spowodował, że wszyscy funkcjonowaliśmy trochę inaczej niż dotychczas. Z wielkim uśmiechem przyjęłam więc informację o nagrodzie IKONA BIZNESU, który został nam przyznany przez portal www.kobietowo.pl. Rok 2020 to rok kiedy nasza firma kończy 22 lata, a Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już pięć lat – mówi Prezes Laura Hołowacz.

– Bardzo dziękuje! Dla mnie nagroda IKONA BIZNESU, jest takim trochę znakiem czasu, to jest wartość dojrzałości, doświadczenia, rozwoju i pasji. Jeżeli w tym kontekście było to analizowane to jestem jak najbardziej zaszczycona. Funkcjonujemy od 22 lat jako Grupa CSL, jesteśmy jednym z europejskich liderów branży TSL, w międzyczasie powstała Stara Rzeźnia, która swoim blaskiem przyćmiła CSL, ale ja jestem bardzo szczęśliwa, bo dzięki naszemu działaniu Łasztownia i Szczecin się rozwijają. Bardzo dziękuję jeszcze raz! – mówi Prezes Laura Hołowacz.

Pozostaw komentarz