„Człowiek w „koronie” – emocjonalna odnowa” – wykład coach Małgorzaty Krawczak

Zapraszamy na kolejny wykład coach Małgorzaty Krawczak. – Pani Coach dodaje otuchy mieszkańcom naszego miasta i nie tylko w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Bardzo się cieszymy, że ta sgfera naszej działalności może trwać, a widzów z wykładu na wykład przybywa – mówi Agnieszka Górska, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Najbliższy wykład odbędzie się 12 maja o godzinie 18:00. Transmisja na żywo na Facebooku.

Każdy z nas jest niepowtarzalny, jedyny taki na całym świecie.
Jak zadbać o to, żeby to właśnie odbijało się w świecie zawodowym i prywatnym?
Jak sprawić, by ludzie chcieli z nami rozmawiać, przebywać, pracować?
Jak sprawić, by ludzie kontakty z ludźmi dawały przyjemność i przynosiły satysfakcję?

Dopóki nie zmierzymy się sami ze sobą i nie poznamy swoich prawdziwych mocnych stron i nie zaakceptujemy tych słabszych, tak długo zmienianie czegokolwiek w naszym życiu będzie pozbawione sensu. To będzie tylko kolejny krok w procesie dostosowywania i dopasowywania się do innych, któremu zawsze będzie towarzyszyła albo frustracja i poczucie niższości, braku wpływu na własne życie, niedoskonałości czy wycofywania się, albo rozgoryczenie, złość, chęć udowadniania naszej wspaniałości i pretensjonalność.
Oba warianty dyskwalifikują nas w budowaniu właściwych relacji. Gdy poznasz siebie nie od strony CV i umiejętności zawodowych, a od strony relacji, które tworzysz ze sobą, lepiej zrozumiesz powody, które nie pozwalają Tobie w pełni cieszyć się z kontaktów z innymi.
Umiejętność przewodzenia cechom własnego charakteru, panowaniem nad własnymi emocjami i wyznaczanie własnych granic to w obecnym świecie gwaranty radzenia sobie ze wszechobecnym stresem i chronienia siebie przed wypaleniem zawodowym i życiowym. Takie wewnętrzne przywództwo pomaga eksponować te najlepsze z naszych cech, do działania angażuje te najsilniejsze, a dzięki tym najwytrwalszym pomaga nam się uporać z tymi najsłabszymi w nas. Jeśli wewnętrzny przywódca został wygnany na banicję, to wewnątrz mamy chaos i kryzys tożsamości, co utrudnia, a nawet uniemożliwia bycie osobą asertywną.
Zapraszam na warsztat, na którym poszerzysz perspektywę postrzegania siebie oraz wszystkich i wszystkiego, co Cię otacza.
Zapraszam na niecodzienną przygodę ze znanego i już niekoniecznie wygodnego do nieznanego, natomiast absolutnie fascynującego.
Zapraszam na spotkanie pełne efektów WOW!

Małgorzata Krawczak, certyfikowana coach metod Points Of You® i Soul Coaching ®, mentor, terapeuta EEG-Biofeedback, autorka licznych publikacji i książki „Coaching relacji ze sobą i z innymi”.
Pracuję z ludźmi, którzy za swoje sukcesy i powodzenie zawodowe płacą zbyt dużymi problemami w relacjach z bliskimi i którzy doświadczają wypalenia zawodowego i życiowego.
Pomagam im to wszystko tak poukładać, by mieli satysfakcję z pracy i radość z życia.
Utożsamiam się słowami Lesliego Browna – „Jedynymi ograniczeniami twojego jutra są ALE, których używasz dzisiaj”

Pozostaw komentarz