Wniebowzięte w Szczecinie. Komedia, która podbiła sceny w całej Polsce już w marcu na Łasztowni

Wytwórnia KDIT Komedie Dramaty Inne Tematy prezentuje Spektakl „Wniebowzięte. Komedia Lotnicza”!  Już 22 marca w Centrum Kultury Euroregionu zostanie zaprezentowana komedia, która z powodzeniem podbija stołeczne sceny teatralne. Minimalistyczna forma, dużo dobrego humoru i wiele życiowych prawd przemyconych pomiędzy żartami i sytuacjami, które będą sprawiać, że będziemy płakać ze śmiechu. Bilety na spektakl są jeszcze dostępne.

Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia! Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje?  Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre! –  czytamy w opisie przedstawienia, które objechało – a właściwie obleciało – niemal całą Polskę!

Produkcja „Wniebowzięte – komedia lotnicza” w reżyserii Alberta Osika swoją premierę miało kilkanaście miesięcy temu. W tym czasie aktorski duet „dwóch stewardes” występował niemal w całej Polsce gromadząc komplet publiczności w salach teatralnych, centrach kultury oraz na przeglądach aktorskich. 22 marca spektakl będzie do zobaczenia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia na Łasztowni: – Lutowy sukces spektaklu „Frida” i bardzo pozytywne przyjęcie wszystkich sztuk przygotowywanych przez Fundację Kultury West & Art zachęca nas do tego by rozwijać projekt „Scena Stara Rzeźnia” i przynajmniej raz w miesiącu zapraszać do naszego centrum grupy teatralne spoza Szczecina. Komedia „Wniebowzięte” to produkcja niezależna, dwóch aktorek, które postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zaprezentować publiczności zabawny, a jednocześnie bardzo inteligentny spektakl. Jesteśmy pewni, że szczecińska publiczność ten projekt bardzo pozytywnie przyjmie – mówi Iwona Nowakowska, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Obsada:
Ilona: Monika Nowogrodzka
Iwona: Ewa Ostrowska – Kunert/ Gabriela Całun
reżyseria: Albert Osik
tekst: Maciej Kaczyński

Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych. Widzimy się 22 marca o godzinie 17:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Bilety w cenie:
przedsprzedaż 40 zł,
w dniu wydarzenia 45 zł
są do nabycia w Kubryku Literackim oraz za pośrednictwem portalu bilety.fm.

Pozostaw komentarz