Latynoski karnawał w Starej Rzeźni! Zespół Punto Latino porwie do tańca!

Moda na imprezy karnawałowe trwa w najlepsze. Uwielbiamy imprezy podczas, których możemy się przebierać, tańczyć do białego rana i cieszyć się towarzystwem bliskich nam ludzi. W tym roku wielki koncert karnawałowy organizuje również Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Stawiamy na klimaty latynoskie, a wielkie przeboje i najpiękniejsze melodie muzyki latynoamerykańskiej grać będzie prawdziwa muzyczna bomba – zespół Punto Latino, w którym grają zarówno Polacy jak i Latynosi. Będzie gorąco. Wydarzenie odbędzie się 8 lutego w Starej Rzeźni. Bilety są dostępne.

Koncertów karnawałowych w Starej Rzeźni na początku roku 2020 nie brakuje. Na początku stycznia swój koncert – muzyczny przegląd najpiękniejszych walców i tang – zagrała Julita Kożuszek. W lutym za to, czeka nas prawdziwe latynoskie szaleństwo z zespołem, który zabawia publiczność w całej Polsce.

Zespół Punto Latino to latynosko-polska mieszanka muzyczna, którą tworzą doświadczeni muzycy z Meksyku, Peru, Boliwii i Polski. Grupa łączy najlepsze cechy muzyki latynoamerykańskiej z gorącym temperamentem, który tak uwielbiają polscy słuchacze. Muzycy wykonują zarówno kultowe, hiszpańskojęzyczne utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach, jak i autorskie kompozycje oparte na popularnych rytmach latynoskich, jak Merengue czy Bachata oraz tych mniej znanych: Lando, Festejo czy Joropo. W repertuarze grupy usłyszeć można zarówno znane melodie we własnych, oryginalnych aranżacjach: „Besame mucho”, „Oye como va”, „La cucaracha”, „Guantanamera”, „Pasos de gigante”, „La camisa negra” oraz autorskie kompozycje zespołu oparte na popularnych rytmach latynoskich. Zespół Punto Latino zaprezentował się szerszemu audytorium w ogólnopolskim programie „Mam Talent!”, porywając do tańca jurorów, zjednując sobie serca publiczności oraz wielu nowych fanów.

– Radość i charyzma, energia jaką przekazują w swoich utworach podczas koncertów upaja i sprawia, że każdy koncert z ich udziałem kończy się doskonałą zabawą wszystkich uczestników i na długo zapada w ich pamięć. To będzie energiczne widowisko, połączenie muzyki, tańca, śpiewu, aktywnego zabawiania publiczności. Karnawał to przecież nie jest czas na siedzenie na krześle, a na zabawę, która wyjdzie pewnie poza Salę Iluzjon i tanecznie opanuje całą Starą Rzeźnię. Jesteśmy gotowi na szaloną, karnawałową sobotę i mamy nadzieję, że nie zabraknie podczas niej mieszkańców naszego miasta – mówi Iwona Nowakowska z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

PUNTO LATINO w Starej Rzeźni już 8 lutego 2020. Sobota, godzina 18:00. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne.

Pozostaw komentarz