Spróbujcie się nie zaśmiać! – wyzwanie rzuca Katarzyna Pakosińska!

Właścicielka najbardziej zaraźliwego śmiechu w Polsce sprawi, że w pewien zimowy, styczniowy wieczór na Łasztowni zrobi się gorąco! A jak nie zrobi się gorąco to na pewno…  zrobi się śmiesznie. I to bardzo. Katarzyna Pakosińska będzie gościem Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już 25 stycznia. Artystka przyjedzie do Szczecina ze swoim autorskim programem utrzymanym w stylu late night show, czyli będzie dowcipnie, kulturalnie, ale jednocześnie czasem delikatnie prowokacyjnie. Bilety są do nabycia na stronie Bilety FM oraz w Kubryku Literackim.

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu „Dobry wieczór z Pakosińską” aktorka odkryje wiele tajemnic – również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren. Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

– Katarzyna Pakosińska to artystka, którą pamiętamy z doskonałych występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju, ale późniejsza kariera artystki to również pasmo satyrycznych i telewizyjnych sukcesów. Jej solowe występy to połączenie popularnego obecnie stand-upu, ale widzowie nie są zasypywani prowokacyjnymi żartami, a dowcipnymi anegdotami z życia artystki. Usłyszymy o jej wielkiej miłości do Gruzji, ale i trochę o jej przygodach z życia osobistego czy przygodach telewizyjnych i estradowych – mówi Iwona Nowakowska z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. – Jesteśmy pewni, że to będzie program satyryczny, który sprawi, że spędzimy przyjemny wieczór! Występ Katarzyny Pakosińskiej to jedno z największych wydarzeń z bogatego, styczniowego harmonogramu Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Zapraszamy na koncerty wracających do nas artystów: duet Lucy & Tom zaprezentuje repertuar najważniejszych artystek w historii polskiej muzyki, a 26 stycznia kolejny raz na koncert „Swinging with Sinarta” zaprosi Jarek Wist – dodaje Iwona Nowakowska.

„Dobry wieczór z Pakosińską” w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Sobota, 25 stycznia 2020 o 18:00 – 20:00. Bilety w cenie – 75 złotych dostępne są w Kubryku Literackim oraz na stronie Bilety FM.

Pozostaw komentarz