Szalone improwizacje i „Erotyki” – przed nami Teatralny Sylwester w Starej Rzeźni

Chcecie przeżyć Wieczór Sylwestrowy i przywitać Nowy Rok nie tylko w doborowym towarzystwie, ale również w niezapomnianym miejscu? Fundacja Kultury West&Art zaprasza na Teatralny Wieczór Sylwestrowy 2019/2020 w Starej Rzeźni! Zobaczymy dwa spektakle – w tym jedną sztukę improwizacyjną.

Stara Rzeźnia w marcu kończy 5 lat! Od początku istnienia naszej instytucji zawsze hucznie żegnaliśmy kolejny rok. Raz w towarzystwie bluesowych przebojów przy akompaniamencie grupy Kraków Street Band, innym razem w rytmie tanga. Jak będzie tym razem? Będzie teatralnie. Za wieczór sylwestrowy w Starej Rzeźnie odpowiada Fundacja Kultury West & Art. i wszystko wskazuje na to, że będzie to wieczór z klasą, ale i z niespodziankami. Przed nami „Teatralny wieczór sylwestrowy”: – Planujemy huczne zakończenie roku. Wszystkie teatry repertuarowe mają swoje wydarzenia, więc jako fundacja mocno związana ze Starą Rzeźnią postanowiliśmy w tym roku zaproponować mieszkańcom taką formę pożegnania roku. Proponujemy na początek „Impro z Krypty”, doskonały teatr improwizacyjny, który ma swoją siedzibę na Zamku Książąt Pomorskich. Będzie zabawnie, nieprzewidywalnie, bardzo przebojowo, bo aktorzy i aktorki występujący w Piwnicy przy Krypcie podczas swoich przedstawień dają z siebie wszystko i doskonale bawią się trudną sztuką jaką jest improwizacja. Gwarantujemy, że cała widownia będzie w to niezwykłe show zaangażowana – mówi Piotr Ochman z Fundacji Kultury West & Art.

W antrakcie odbędą się licytacje dla Mai Tucholskiej, dziewczynki, która zmaga się z ciężkim zespołem wad wrodzonych. To na jej rzecz w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zorganizowano charytatywną „Gwiazdkę nad Łasztownią”   – Zakończymy wieczór spektaklem Marka Żerańskiego „Erotyki”, przygrywać będą nam również muzycy z Filharmonii Szczecińskiej. Będzie to więc wieczór z kulturą na wysokim poziomie, ale zależy nam bardzo na tym by każdy podczas „Teatralnego Sylwestra w Starej Rzeźni” czuł się dobrze i był pozytywnie nastawiony do rozpoczynającego się 2020 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina do wspólnego spędzenia tej wyjątkowej nocy – dodaje Piotr Ochman z Fundacji Kultury West & Art.

PROGRAM:

SPEKTAKL „Impro z Krypty”
Sylwestrowa improwizacja,
jedyna i nieprzewidywalna!

ANTRAKT „Uszko Mai”
Aukcja charytatywna Stowarzyszenia
Progressum

SPEKTAKL Marek Żerański – „Erotyki”
przy muzyce na żywo wprost
ze Szczecińskiej Filharmoni!

POCZĘSTUNEK – przękąski, zimne oraz ciepłe
napoje, kieliszek wina oraz lampka
szampana na powitanie Nowego Roku
na Łasztowni.

START: 19:00
INFORMACJA / BILETY: 606 364 720

Pozostaw komentarz