Absolutnie, absolutnie – to będzie niezwykły koncert. Sorry Boys jesienią na Łasztowni!

Droga do sławy zespołu Sorry Boys trwała kilka lat. Formacja konsekwentnie budowała swoją pozycję koncertując oraz prezentując utwory, które aspirowały wyżej niż tylko playlisty stacji radiowych. W roku 2019 udało się jednak stworzyć połączenie idealne – płyta „Miłość” zadowoliła krytyków i wysmakowanych słuchaczy, ale i przyniosła komercyjny przebój „Absolutnie, absolutnie”, który wyświetlono na YouTube już prawie 3 miliony razy. Tegoroczna jesień to czas na trasę koncertową, która składać się będzie z 25 koncertów. Jeden z nich odbędzie się 25 października w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Bilety do nabycia przez Internet oraz w Kubryku Literackim.

Zespół, którego liderką jest charyzmatyczna Bela Komoszyńska swoją historię rozpoczyna w 2006 roku. Ich pierwszy album ukazuje się w roku 2010 zdobywając uznanie słuchaczy i krytyków, ale nie docierając do masowego grona odbiorców. To jednak dopiero początek sławy zespołu, drzwi do niej otworzyły się najpierw w roku 2014 podczas festiwalu w Sopocie, a potem w roku 2016 gdy album „Roma” otrzymuje nominację do Fryderyka. Sorry Boys to formacja eksperymentująca z muzyką, tekstami i aranżacjami utworów. Na koncerty grupy przychodzi coraz więcej wielbicieli, a zespół stawia na coraz bardziej melodyjne utwory. Tak powstaje niezwykle melancholijny album „Miłóść”, z którego pochodzą dwa największe przeboje grupy. Piosenka „Absolutnie, absolutnie” trafia do największych polskich rozgłośni radiowych, a płyta „Miłość” dociera do #12 miejsca listy najchętniej sprzedawanych albumów w Polsce.

„Trasa Miłość 2019” rozpocznie się w połowie października i potrwa do połowy grudnia, a swoim zasięgiem obejmie ponad 20 miast. Podczas koncertów muzycy zaprezentują materiał z najnowszej płyty „Miłość”, która miała swoją premierę w maju tego roku. Do najnowszych kompozycji, wśród których na pewno nie zabraknie „Absolutnie, absolutnie” czy „Jesteś Pragnieniem”, dołączą starannie dobrane utwory z poprzednich albumów i razem stworzą niepowtarzalną miłosną opowieść. Doznaniom muzycznym towarzyszyć będzie specjalnie przygotowana oprawa wizualna. Pojawiać się będą także muzyczne niespodzianki! – Koncert zespołu Sorry Boys w Starej Rzeźni to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń jesieni. Zespół ma wierne grono fanów, które powiększa z każdym przebojem. Stara Rzeźnia dobierając artystów w sezonie jesiennym sprawdzała zarówno ich potencjał na przyciąganie wielbicieli, jak i to, czy pasują do przyjętej przez nas koncepcji zapraszania artystów, którzy swoimi dziełami chcą nam coś przekazać. Sorry Boys, podobnie jak Daniel Spaleniak czy Lion Shepderd to artyści, którzy już teraz poruszają tłumy, ale jestem przekonany, że ich złoty czas dopiero się zbliża. Popularność utworu „Absolutnie, absolutnie”, zresztą absolutnie doskonałego, jest tylko tego zwiastunem – mówi Patryk Walczak, Kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

SORRY BOYS „Trasa Miłość 2019”
25.10.2019 Szczecin, Stara Rzeźnia ul. Tadeusza Wendy 14
Otwarcie drzwi: 19.00
Start: 20.00

Bilety:
bilety.fm: https://bit.ly/33xd9Xo
55 pln (I pula), 60 pln (II pula), 65 pln (w dniu koncertu)

Pozostaw komentarz