Wielki sukces spektaklu „Dobry wieczór, to my!” „Byliśmy w szoku”

Ponad 240 osób zasiadło w sobotni wieczór w Sali Iluzjon Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia by zobaczyć spektakl przygotowany przez Teatr Inaczej „Dobry wieczór, to my!”. Taka frekwencja mimo połowy wakacji to spektakularny sukces, który dowodzi, że kultura – jeżeli jest interesująca, zaskakująca i dobrej jakości – przyciąga tłumy niezależnie od pory roku. W planach jest kolejny pokaz sztuki w sezonie jesiennym. Twórcy przedstawienia przyznają, że są miło zaskoczeni tak ciepłym przyjęciem: – Byliśmy w szoku – mówi twórca sztuki „Dobry wieczór, to my!” Adrian Luzar.

– Byliśmy absolutnie zachwyceni i zaszczyceni tym, jak ugościł nas Szczecin. Zupełnie nie spodziewaliśmy się takiego odbioru, ale to pokazało nam raz jeszcze, że nie brakuje wrażliwych widzów, gotowych zmierzyć się z trudnymi tematami jak np. depresja. Atmosfera Starej Rzeźni sprawiła, że szczeciński spektakl zapamiętamy na zawsze i nie możemy się doczekać powrotu – mówi portalowi Moja Łasztownia twórca sztuki Adrian Luzar.

Powrót może mieć miejsce szybciej niż się spodziewamy – trwają rozmowy by Teatr Inaczej odwiedził Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już jesienią! – Jest taki plan, trwa obecnie ustalanie terminów – przyznaje Piotr Ochman z Fundacji West & Art, która była inicjatorem zaproszenia Teatru Inaczej na Łasztownię. Więcej szczegółów już niebawem!

 

Pozostaw komentarz