Wakacyjne warsztaty coach Małgorzaty Krawczak w Starej Rzeźni

Okres wakacyjny to czas dystansowania się, odpoczynku i ciekawych propozycji. Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza na wyjątkową propozycję, która z pewnością pozwoli złapać dystans do życia. Warsztaty z coach Małgorzatą Krawczak odbędą się 26 lipca i 30 sierpnia w Starej Rzeźni. Wstęp na nie jest bezpłatny. Start o 18:00.

       Wakacyjne Warsztaty Rozwojowe „Poznaj, zrozum, pokochaj”, które odbędą się tylko w wersji stacjonarnej, to propozycja Małgorzaty Krawczak, która w roku szkolnym prowadzi spotkania rozwojowe dla mieszkańców Szczecina i nie tylko, ponieważ wykłady są transmitowane również w wersji online. Bonusem dla uczestników na żywo jest możliwość zadawania pytań po wykładzie.

Na wakacyjne warsztaty obowiązują zapisy, ponieważ będzie to proces coachingowy, dlatego ważna jest praca w kameralnych grupach, by zapewnić jakość doświadczenia. Dla każdego uczestnika będzie to jego własne studium własnego przypadku, czyli siebie, a to wymaga właściwej atmosfery – uczucia komfortu, bezpieczeństwa i zaopiekowania.  Zatem zasada ‘kto pierwszy, ten lepszy’ obowiązuje przy zapisach.

– Lipcowy warsztat „Pośród życiowych KIEDYŚ…” będzie dotykał źródeł naszych lęków i ograniczających nas przekonań. Warsztat ten powstał w oparciu o wnioski i obserwacje z wieloletniej praktyki coachingowej. Podstępne KIEDYŚ… niczym Trójkąt Bermudzki wciągają nas w zagadkowy sposób w życie, którego z całego serca nie chcemy – w życie pośród żalu, pretensji i oczekiwań. To warsztat o tym, jak przestać o sobie zapominać, jak uwolnić się od ciągłego wewnętrznego cierpienia, pretensji i oczekiwań wobec życia i ludzi. To warsztat o odzyskiwaniu siebie – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Natomiast warsztat sierpniowy będzie dotykał tematu naszej tożsamości. Na bazie własnych doświadczeń życiowych i zawodowych w temacie poczucia wartości i rozumienia siebie, powstał warsztat i książka pt. „Coaching relacji z sobą i innymi”. Proponowany przez panią Małgorzatę Krawczak warsztat pt. „Ja czyli kto?” zaprasza do innego spojrzenia na siebie i swoje zachowania. Autorska metoda poznawania siebie i innych pozwala szerzej przyjrzeć się relacjom, które budujemy ze sobą i z innymi.

Zdaniem coach Małgorzaty Krawczak, najczęściej przeraża nas droga, którą mamy do pokonania. Jednak wszystko można zmienić – drogę też – nie ma formy stałej i dzięki temu zawsze można odnaleźć siebie i odbudować swoją moc. Życie ma moc odradzania się w nas i transformacji tego, co już nam nie służy i co zadało nam dużo bólu i cierpienia w to, co nam posłuży, co wzmocni nasze poczucie wartości i poprowadzi do spełnienia.

 

Pozostaw komentarz