Grupa CSL gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Relacja z niedzielnego finału

– Zawsze jesteśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zawsze jesteśmy z Jurkiem Owsiakiem. To szlachetna, szczytna inicjatywa, która uczy nas pomagania, wolontariatu, zatrzymania się i refleksji nad problemami innych. Szlachetny zryw serc, który powinien być doceniany przez całe społeczeństwo – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL. W niedzielę 30 stycznia miał miejsce 30. Jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Szczecinie centrum orkiestrowych wydarzeń to kolejny raz była Łasztowna.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w ostatnią niedzielę. Centralne szczecińskie obchody odbyły się na Łasztowni. W Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbywały się licytacje, badania medyczne oraz pokazy artystyczne.

– Wielka Orkiestra znów była bardziej kameralna niż w czasach przed pandemią, co jest oczywiste, bo wszystkim nam bardzo zależy na zdrowiu i na bezpieczeństwie. Bardzo się cieszę, że kolejny raz graliśmy z orkiestrą, mogliśmy pokazać nasze poparcie dla szlachetnej inicjatywy Jerzego Owsiaka. Grupa CSL zawsze wspiera WOŚP. Wpłacamy pieniądze, przekazujemy fanty na licytację, organizujemy swoją część wydarzeń w Starej Rzeźni. Ten zryw serc powinien jednoczyć wszystkich Polaków – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.

Podczas trwających cały dzień licytacji i pokazów udało się uzbierać imponującą kwotę, która w całości będzie przekazana na WOŚP. Wielkie liczenie pieniędzy ze zbiórek jeszcze trwa.

 

Pozostaw komentarz