Zobacz dzieła klasy fotograficznej Szczecińskiego Technikum Łączności!

Pierwsza wystawa w roku 2021, którą można oglądać na ścianach Galerii Szczecińskiej Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia to dzieła przygotowane przez najmłodszych adeptów profesjonalnej sztuki fotografii z naszego regionu. Kilka tygodni trwała selekcja dzieł, które ostatecznie znalazły się na nowej wystawie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.  Fotografie można oglądać do 20 stycznia. Zapraszamy, Stara Rzeźnia jest czynna i czeka na widzów!

Galeria Szczecińska w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia wciąż pozostaje do dyspozycji artystów z naszego miasta. Od 4 stycznia przez trzy tygodnie zobaczyć będziemy mogli najlepsze fotografie przygotowane w minionych miesiącach przez młodych adeptów sztuki fotografii z Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie. Wystawa to starannie dobrane prace, będące skupiskiem obserwacji, inspiracji oraz pomysłów młodych ludzi.

– Uczniowie Zespołu Szkół Łączności w Szczecinie kształcący się w zawodach fotograficznych po raz kolejny przygotowali wystawę obejmującą swoją tematyką szerokie
zainteresowania młodych ludzi fotografią plenerową, krajobrazową, użytkową, studyjną, artystyczną oraz portretową. Na ekspozycji nie zabraknie również prac wykonanych
technikami, które z pozoru odeszły już do lamusa. Zwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć świat z perspektywy młodego człowieka uzbrojonego zarówno w oprogramowanie i najnowocześniejszy sprzęt cyfrowy, własnoręcznie przygotowaną kamerę otworkową czy też wykonującego zdjęcia stykowe bez żadnego sprzętu fotograficznego – mówi Kinga Zasiewska – Korwiel z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Wystawa jest dostępna od 4 do 20 stycznia. Wstęp do Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia jest bezpłatny. Przypominamy jednak o zasadach reżimu sanitarnego. Od wtorku do niedzieli niezmiennie czynny jest również Kubryk Literacki w Starej Rzeźni.

Pozostaw komentarz