To będzie niezwykłe spotkanie! Katarzyna Czyż w Starej Rzeźni

Hasło „Miej wyje**, a będzie Ci dane” – z czym Wam się kojarzy? Jedni mówią, że to prosta, wręcz wulgarna paralela tego, że czasem nie warto się starać, bo i tak jakoś to będzie. Inni upatrują w tym prosty zdaniu pewnej filozofii życiowej, która jest bardzo istotna, bo czasami nie można gnać za wszystkim do utraty tchu. Dr Katarzyna Czyż z tego zdania stworzyła prawdziwą szkoleniową machinę – tutaj nie chodzi o to, by być ignorantem i mieć w nosie wszystko dookoła, a o to by zajmować się tym, co jest w życiu ważne! Spotkania z Katarzyną Czyż od trzech lat przyciągają tłumy, a zwieńczeniem pewnego etapu działania dr Czyż jest doskonale przyjęta książka, której sprzedaż przekroczyła już.. 10 tysięcy egzemplarzy!

Wydarzenie z cyklu: „Kubryk Literacki” ze Starej Rzeźni zaprasza na spotkanie autorskie spotkamy się, żeby poznać bliżej Panią Katarzynę Czyż i jej publikacje.

Przepracowanie, zmęczenie, niedospanie, permanentny stres. Znasz te stany? No, dalej, ruszaj spełniać oczekiwania! Dzień po dniu pracuj nad sobą, stawaj się coraz bardziej idealną szefową, menedżerką, pracowniczką, żoną, matką, kochanką, sprzątaczką, praczką. Już, teraz, wykaż się, świat chce, byś był wspaniałym, idealnym mężem, ojcem, dyrektorem, pracownikiem, przyjacielem czy majsterkowiczem. W każdej z ról perfekcja! Masz na to siłę? Masz energię? Wreszcie: masz jeszcze ochotę? Autorka tej książki także pewnego dnia poczuła, że poświęcanie się i spełnianie cudzych oczekiwań to droga donikąd. Miała odwagę, by przyjrzeć się temu, co czuje, co myśli i czego chce – serce, umysł, ciało. Kierunkowskazem w jej poszukiwaniach były i są balans, bycie wystarczającym i po prostu radość życia.

– Na pytanie czy zwrot „Miej wyje***, a będzie Ci dane” jest wulgarny albo niepoprawny społeczne odpowiadałam miliony razy. Zawsze podkreślam, że to nie chodzi o wulgarność, a pewną dosadność zwrotu. Ja nie namawiam nikogo żeby odpuszczać ważne rzeczy, ale namawiam żeby czasami po prostu odpuścić wyścig, w którym nie zawsze mamy szanse na zwycięstwo, a nawet jak mamy, to nie da nam ono życiowej radości i satysfakcji. Techniki sztuki odpuszczania nie są skomplikowane, a bardzo pomagają nam w życiu. Będziemy w Starej Rzeźni więc rozmawiać o tym jak dobrze żyć we współczesnych czasach – mówi dr Katarzyna Czyż. – Idea szkoleń zrodziła się blisko cztery lata temu. Książka jest bestsellerem, który dotarł do wysokich miejsc listy Empiku. Obecnie szykowany jest dodatkowy dodruk nakładu – dodaje Katarzyna Czyż.

 

Spotkanie z Katarzyną Czyż odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Wstęp jest wolny! Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji również w Internecie.

Pozostaw komentarz