Wykład Małgorzaty Krawczak zgromadził prawie tysiąc widzów. Kolejne już w maju!

„Człowiek w koronie” to cykl wykładów coach Małgorzaty Krawczak, które zostały przygotowane z myślą o mieszkańcach Szczecina i miłośnikach Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, którzy nie mogą wziąć udziału w wykładzie na żywo. Ostatnie spotkanie z caoch odbyło się 28 kwietnia. Stream z wykładu obejrzało już blisko tysiąc widzów!

Podczas wykładu coach Małgorzata Krawczak, szczecińska specjalistka od emocji, radziła mieszkańcom miasta jak radzić sobie z trudnymi wydarzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Nie zdarzyło się w ostatnich dekadach wydarzenie, które zamknęło nas w domach, ograniczyło nam pracę, możliwość interakcji społecznej i innych działań do których byliśmy przyzwyczajeni. Koncerty są odwołane, do kina iść nie możemy, a wyjście na zakupy w pewnym momencie urastało do rangi wielkiego wydarzenia. Izolacja społeczna nie wpływa dobrze na naszą kondycję psychiczną i o tym również mówiła coach Małgorzata Krawczak w swoim wykładzie w Starej Rzeźni.

– Przez całe lata rozwoju bardzo mocno przytłacza nas wiedza. Jesteśmy ciekawi świata, natomiast jest ona narzucana przez świat, przyjmujemy ją, wierzymy jej, tłamsząc w mniejszym czy większym stopniu to, co czujemy. Jak często zdarza się, że chcemy zrobić tak, ale wiedza podpowiada nam: zrób inaczej? Potem myślimy: „ach, gdybym zrobiła tak jak czułam…” – mówiła Małgorzata Krawczak, zachęcając by czas pandemii wykorzystać jako czas refleksji nad swoim życiem i szansę na rozwijanie swoich umiejętności i czas na refleksję o swoich uczuciach i przeżyciach. – Na jakich wartościach opieram swoją walkę z korona-rzeczywistością? Pukając od drzwi do drzwi często mówiono mi nie, albo domawiano mi pewnych rzeczy. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to dobrze, bo mój świat jest inny niż świat innych ludzi. Idziemy dalej, kolejne metry to wzmacnianie w sobie przekonań, budowanie pewności siebie i utwierdzaniem dobrych przekonań. Odpadają wtedy wartości i przekonania, które nas nie przekonują i nie są dla nas pomocne. W pewnym momencie poczujemy dotyk na plecach i poczujemy, że rosną nam skrzydła – mówiła coach Małgorzata Krawczak.

Wykład coach Małgorzaty Krawczak wciąż jest dostępny na facebookowym profilu Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

https://www.facebook.com/754329574635383/videos/691212911717106/

Kolejne spotkanie z naszą trenerką odbędzie się 12 maja o godzinie 18:00. Oczywiście ONLINE.

Pozostaw komentarz