Wystawa Makiet Kolejowych wielkim sukcesem. Grupa CSL wspiera organizację wydarzenia!

Jednym z najważniejszych wydarzeń minionego weekendu była niewątpliwie Wystawa Makiet Kolejowych, która już siódmy raz zorganizowana została w naszym mieście. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, bo była to ekspozycja imponująca i zdecydowanie najbogatsza w historii wydarzenia. Dopisali również mieszkańcy, którzy zarówno w sobotę jak i w niedzielę tłumnie odwiedzili halę sportową „kolejówki”, czyli Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kusocińskiego 3 w Szczecinie.

Dla Grupy CSL wszelkie inicjatywy związane z koleją oraz transportem są bardzo ważne. W roku 2020 nasza firma wdraża w życie szereg inicjatyw, rozwijając dalszą działalność spedycyjną i logistyczną, ale i dbając o rozwój CCIC Intermodal Depo Dunikowo. Podczas weekendowej Wystawy Makiet Kolejowych goście mogli zobaczyć jak wyglądają specjalnie przygotowane na tę okazję „kontenerki CSL”, ale i była to okazja do rozmowy na temat planów inwestycyjnych naszej grupy czy o powstaniu suchego terminala przeładunkowego w Dunikowie.

– CIIC Intermodal Depo Dunikowo to jeden z największych projektów w historii Grupy CSL. Pracujemy nad nim od kilkunastu miesięcy i wiadomość o tym, że otrzymaliśmy wysokie dofinansowanie z Centrum Unijnych Projektów Transportowych była jedną z najbardziej wyczekiwanych od dawna. Realizacja projektu będzie się wziązać z dużą ilością działań marketingowych. Chcemy być obecni w przestrzeni miasta, mówić o naszych pomysłach, prezentować terminal i jego korzyści dla miasta, regionu i szerzej dla branży TSL w całej Polsce. Obecność na Wystawie Makiet Kolejowych to z jednej strony zabawa, a z drugiej pokazujemy, że jesteśmy Grupą CSL, działamy i rozwijamy się, mamy wpływ na rozwój transportu, logistyki i spedycji w Europie – mówi Przemysław Hołowacz, Prezes CICC Intermodal Depo Dunikowo. – Miło było zobaczyć te kontenerki z naszym logo. Ogólnie całe wydarzenie oceniamy bardzo pozytywnie. Ma wielki potencjał o czym świadczy ilość gości zaróno w sobotę jak i w niedzielę – dodaje Przemysław Hołowacz.

Organizatorzy szacują, że aulę Zespołu Szkół nr 4 w weekend odwiedziło kilka tysięcy osób. Wydarzenie możemy więc nazwać wielkim sukcesem!

 

Pozostaw komentarz