Gwiazda polskiego dubbingu zabierze nas do muzycznego świata tanga i walca. Karnawałowy koncert już 4 stycznia!

Jeżeli ktoś nie ma ochoty po zabawie sylwestrowej tracić tempa dobrej zabawy, to Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza do zabawy! W  rok 2020 wchodzimy wydarzeniem, które porwie do tańca, wzruszy, przywoła miłe wspomnienia i przyprawi nas o doskonały nastrój. Do Starej Rzeźni powraca Julita Kożuszek. Aktorka i wokalistka już 4 stycznia zaprezentuje gościom Łasztowni utwory z repertuaru Franka Sinatry, Barbry Streisand czy wspaniałych polskich artystów jak Mieczysław Fogg czy Halina Kunicka.

W pierwszym tygodniu Nowego Roku będziemy mogli poczuć porywający klimat sali balowej podczas karnawałowego koncertu „Kobiecym głosem w rytmie walca i tanga”. Julita Kożuszek-Borsuk – polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa, także tancerka, choreograf, wokalistka wykona najpiękniejsze piosenki. – Styczeń będzie bardzo koncertowym miesiącem w Starej Rzeźni. Zaczynamy karnawałowym koncertem w stylu aktorskim. Dla Julity Kożuszek występ w Starej Rzeźni będzie kreacją, zobaczymy ją jako damę czasów międzywojennych, jako diwę śpiewającą klasyki światowej muzyki rozrywkowej, jako artystkę klubową, która czaruje głosem i zalotnym spojrzeniem. Wszystko w ramach jednego koncertu, który będzie wspaniałym przekrojem i zbiorem najpiękniejszych utworów jakie kiedykolwiek zostały nagrane i napisane – mówi Iwona Nowakowska z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. – Jestem pewna, że nie jedna osoba poderwie się z krzesła by zatańczyć tango czy walca – dodaje.

Podczas koncertu zabrzmią między innymi utwory: „Od nocy do nocy” z repertuaru Haliny Kunickiej, „Walc Embarras” Ireny Santor, „Ta ostatnia Niedziela” czy „Tango Milonga” Mieczysława Fogga. Nie zabraknie także klasyki Hanki Ordonówny, Barbry Streisand, Franka Sinatry czy innych gwiazd światowej estrady. Utwiry zostaną perfekcyjnie zinterpretowane przez Julitę Kożuszek.  Artystce towarzyszyć będzie pianista Przemysława Sysojew-Osiński absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie związany z Nowym Teatrem oraz Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupsku.

     Julita Kożuszek – polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa, także tancerka, choreograf, wokalistka. Przez wiele lat występowała w cyklicznym programie Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza, w którym wcielała się m.in. w postać redaktorki Mazurskiego Radia Regionalnego. Współpracuje z teatrami stołecznymi m.in. Teatrem Roma czy Teatrem Komedia. Największą rozpoznawalność dały jej role w dubbingu. Stworzyła kreacje m.in. Świnki Peepy, udzielała się także w polskiej wersji kultowych „Pokemonów”.

 

„Kobiecym głosem w rytmie walca i tanga” – karnawałowy koncert Julity Kożuszek w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. 4 stycznia 2020, godzina 18.00. Bilety do nabycia w cenie 35/45 złotych. Serdecznie zapraszamy!

Pozostaw komentarz