Nowe produkty CSL Inspire gotowe na podbój rynku

Informatyczne rozwiązania „szyte na miarę” i jednocześnie unikatowe, to coś, czego brakuje wielu firmom branży TSL w Polsce, ale też w całej Europie. Po pozytywnym przyjęciu spółki CSL Inspire podczas targów w Monachium, licznych rozmowach z różnymi firmami, potwierdza się droga, która została obrana tzn. we właściwym kierunku i zgodnie z globalnymi trendami IT. Dlatego firma przygotowała  nowy produkt, który jest właśnie wdrażany pilotażowo dla CSL Sp. z o.o.

Nowy produkt Grupy CSL to  „serwer komunikacji”. Projekt pilotażowo został wdrożony w firmie CSL, a już niebawem zostanie zaoferowany klientom. – Rozmowy z naszymi klientami i osobami, które spotkaliśmy na targach w Monachium potwierdzają, że w informatyce i generalnie szeroko pojętej branży IT pojawiły się trzy globalne trendy IT tj.  Digitalizacja, Integracja systemowa i Automatyzacja procesów. CSL otwiera się na nowy, wyższy poziom współpracy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. To CSL Inspire bardzo mocno wspiera te procesy i właśnie po to powstała , czyli  do realizacji ambitnych zadań informatycznych, które są wdrażane w firmie, a następnie oferowanie ich na rynku. Zależy nam na byciu liderem, chcemy być z przodu i docierać do klientów z nowoczesnymi rozwiązaniami. Klienci mogą łączyć się z nami poprzez nowy serwer komunikacji, co w znaczący sposób usprawnia wymianę informacji i daje nam niespotykaną przewagę nad konkurencją niemal w całej Europie. Nasz nowy produkt eliminuje maile, pdf-y, papierowe wydruki. To koniec z przepisywaniem informacji z papieru do komputera lub z dokumentu do dokumentu, wszystko będzie można obsługiwać i podglądać zdalnie na najnowocześniejszej platformie wymiany informacji – mówi Monika Targowska, Prezes Zarządu CSL Inspire.

Jak mówi Przemysław Hołowacz, program CSL ERP 3 jest już prawie gotowy. Obecnie trwa zgłaszanie ostatnich uwag. Jest więc możliwe, że system ruszy w ciągu najbliższych tygodni, stając się jedną z najnowocześniejszych platform informatycznych, stworzonych na potrzeby usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych w Europie: – Kolejnym krokiem jest perspektywa połączenia wszystkich systemów. Serwer komunikacji daje nam możliwość połączenia z naszymi kontrahentami i partnerami i umożliwia nam wymianę informacji w czasie rzeczywistym. To cenna optymalizacja czasu pracy, zmniejsza to także prawdopodobieństwo błędu, bo informacja wpisywana jest tylko jeden raz, nie tylko w systemie CSL ERP 3.0, ale również w systemach połączonych poprzez serwer komunikacji. Jesteśmy po wymianie uwag z kilkoma szczecińskimi spółkami, połączeniem z nami są zainteresowane także firmy m.in. ze Świnoujścia, czy z Gdańska. Będziemy te połączenia realizować niebawem, najpierw w formie ramowej, a następnie w formie pełnej. Chcemy także udostępnić połączenie przewoźnikom. Od roku badamy rynek i możemy już powiedzieć, że ten moment się kończy by rozpocząć pełną działalność. Recenzje są bardzo pozytywne. Słyszałem głosy pochwał od pracowników dużych firm, że to wspaniale, że kończy się epoka przepisywania informacji – dodaje Przemysław Hołowacz, kierownik marketingu w Grupie CSL i członek zarządu CSL Inspire.

Serwer komunikacji doskonale sprawdza się w logistyce, bo ilość przetwarzanych danych w tej gałęzi gospodarki jest ogromna. Specjaliści CSL Inspire dodają jednak, że program będzie mieć charakter uniwersalny i doskonale sprawdzi się także w innych branżach. Oferta spółki CSL Inspire została pozytywnie przyjęta przez uczestników targów Transport Logistics w Monachium.

Pozostaw komentarz