„Wszystko o mężczyznach” – ostatni raz w tym sezonie!

Niemal każdy spektakl „Wszystko o mężczyznach” grany w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia od stycznia tego roku gromadził pełną Salę Iluzjon. Wydarzenie przygotowane przez naszą instytucję i Fundację West & Art to prawdziwy kulturalny przebój tego sezonu. Czas jednak na przerwę. Ostatni raz przed wakacjami zobaczymy spektakl 28 i 31 maja. Bilety są jeszcze dostępne.

West&Art i Scena Stara Rzeźnia zapraszają na przedstawienie „Wszystko o mężczyznach”, sztukę Miro Gavrana – wybitnego, wielokrotnie nagradzanego chorwackiego pisarza m.in. najlepszy dramatopisarz Europy Środkowej w 1999 r. – Spektakl „Wszystko o mężczyznach” niezmiennie cieszy się zainteresowaniem gości Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Na prośbę widzów zdecydowaliśmy się na dodatkowe pokazy. Jest duże prawdopodobieństwo, że sztuka wróci do Starej Rzeźni już jesienią, ale trwają także prace nad nowymi projektami, które również niebawem zostaną zapowiedziane – mówi Patryk Walczak, kierownik Starej Rzeźni.

Tajemnice mężczyzn ujawnią trzej szczecińscy aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc. – Będzie śmiesznie i strasznie, będą łzy wzruszenia i radości. Każdy mężczyzna odnajdzie w nich kawałek swojego życia. Kto nie zażył trudów prawdziwej męskiej przyjaźni i skutków „zbytniego napoju”? Kto nie robił rzeczy, do których niechętnie się przyznaje? Kto nie ścierał się z Ojcem? Kto nie walczył o miłość? Bycie mężczyzną to ciężka i żmudna droga, którą osłodzić może szczery śmiech publiczności, a powodów będzie sporo – przynajmniej w teatrze. Zapraszamy! Mężczyźni powracają do gry – czytamy w zapowiedzi sztuki.

 

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska
Opieka reżyserska: Tomasz Obara

Obsada:
Adam Dzieciniak – Michał, Ojciec, Maks, Robert
Sławomir Kołakowski – Adam, Jan, Mały, Leon
Wiesław Lewoc – Paweł, Tomasz, Siwy, Patryk

NAJBLIŻSZE SPEKTAKLE:

Wtorek 28 maja, godzina 19.00. Piątek 31 maja, godzina 17.00

Bilety:
normalny – 39 zł
ulgowy – 29 zł

Pozostaw komentarz