Oho! Koko! – na scenie Starej Rzeźni już 25 maja!

Młodzi, pełni talentu i charyzmy, a także z wielkimi muzycznymi sukcesami. Jesteście ciekawi co słychać u szczecińskiego muzycznego objawienia czyli zespołu Oho! Koko? Zespół wraca na scenę Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia by zagrać swoje dotychczasowe utwory, ale nie zabraknie także kilku imponujących premier. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godzinie 20.00. Bilety dostępne są w Internecie oraz w Kubryku Literackim.

Mieszanka unikalnych talentów o mocno wybuchowych właściwościach. Wywołali eksplozję muzyczną na scenie „Must be the music”, która wystrzeliła ich prosto do półfinału. Są też odpowiedzialni za doskonale przyjęte występy na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (grand prix) i na Kortofeście (nagroda główna), są  także laureatami przesłuchań Pol’and’Rock Festival 2018.

W marcu 2018 wydali anglojęzyczny album „AUDIO”, koncertowali w Niemczech, Belgii, Chorwacji i na Ukrainie. Muzycznie – akrobaci i poszukiwacze przygód. Balansują między gatunkami, elastycznie przeskakują z popu do electro, zahaczają o soul i rock, na ich koncertach publiczność na zmianę buja się i skacze, zamyśla się, a za chwilę biegnie do tańca. Nie przestają improwizować, na koncertach uznają tylko żywe dźwięki – dlatego za każdym razem brzmią inaczej i są niespodzianką na scenie. Krytycy mówią o nich „bezczelnie zdolni”, a wielbicieli przybywa o czym świadczy zarówno ilość występów jak i fanów i odsłuchań w mediach społecznościowych. Zespół Oho! Koko! Zaprezentuje się na scenie Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia już 25 maja. – Nasza oferta koncertowa to zarówno występy wielkich gwiazd muzyki jak i młodych formacji, które dopiero przebijają się w świadomości odbiorców. Zespół Oho! Koko! jest w połowie drogi. Mają bardzo oddane grono fanów, które dopinguje ich na wszystkich koncertach, ale myślę, że wciąż nie pokazali wszystkich asów jakie mają w rękawie. Koncert w Szczecinie będzie pełen muzycznych niespodzianek, nowych utworów, zmienionych aranżacji i tego, co charakteryzuje zespół – improwizacji muzycznych, często szalonych. Warto wysłuchać – zaprasza Patryk Walczak, Kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Oho! Koko! w Starej Rzeźni, 25 maja o godzinie 20.00 – bilety dostępne są w Internecie oraz w Kubryku Literackim. Serdecznie zapraszamy!

Pozostaw komentarz